Forumda Aktiflik düştü mü?

Bu konuyu okuyanlar

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Yeni mesajlar bölümüne girip konu cevaplamak istiyorum ama pek konu yok sanki.Eskiden daha fazlaydı.25kuruşa sistem toplama tarzı konular da vardı.Ne oldu onlara?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu durum her forumda böyle. Birinde daha fazla var birinde daha az kişi. Forumlar artık sadece soru-cevap amaçlı kullanılmaya başlanıyor.

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Bu durum her forumda böyle. Birinde daha fazla var birinde daha az kişi. Forumlar artık sadece soru-cevap amaçlı kullanılmaya başlanıyor.
Açıkçası benim hoşuma gidiyor yardımcı olmaya çalışmak.Hatta daha faydalı olurum diye mod adaylığı yaptım fakat tahminim doğru çıktı olmadı.Birde dediğiniz gibi forumun yüzde ellisi pc'deki sorunları çözmek için kullanıyor.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Yeni mesajlar bölümüne girip konu cevaplamak istiyorum ama pek konu yok sanki.Eskiden daha fazlaydı.25kuruşa sistem toplama tarzı konular da vardı.Ne oldu onlara?
25 kuruşa nasıl tam anlayamadım.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aynen öyle oldu daha mayısta katıldım foruma. o zaman bile çok şey vardı konu.hazirandan sonra herkes gitti forum bitti sanki.

Son düzenleme:

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Ben buradayım gençler gitmedim :D

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Herkes ayni konudan muzdarip. Herkes konu açılsın diye bekliyor ama kimse konu açmıyor. Eğer ki bu konuya bir çözüm arıyorsanız içi boş olmayan konular açmak gerek.
Hımmm, armut piş ağzıma düş hesabı. :)

ARTIK UZAKLARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Yaz aylarındayız herkes tatilde. Yazın her sitede genelde düşüş olur. İlerleyen aylarda akrilik artacaktır.

Reaksiyon puanı
5,172

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Forumda yaş sınırı da baya düştü :D Bilgisayar veya telefon için hayaller aleminde yaşayan küçük daha "çocuk" diyebileceğimiz kardeşlerimiz konu açıyolar ama derslerine genel olarak çalışmıyolar :) . Herkesin cevabını araştırıp rahatça bulabileceği soruları içeren konuları açıp bir kenarda duruyolar. Yani aynı konudan yüzlerce olmasına rağmen tekrardan konu açmak iyi bi şey değil.

Reaksiyon puanı
5,172
Forumda yaş sınırı da baya düştü :D Bilgisayar veya telefon için hayaller aleminde yaşayan küçük daha "çocuk" diyebileceğimiz kardeşlerimiz konu açıyolar ama derslerine genel olarak çalışmıyolar :) . Herkesin cevabını araştırıp rahatça bulabileceği soruları içeren konuları açıp bir kenarda duruyolar. Yani aynı konudan yüzlerce olmasına rağmen tekrardan konu açmak iyi bi şey değil.
Abi boş konular bu forumu geriye götürüyor zaten bize dolu konu lazım.

Ahmetcan26

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Evet.Alem tatile çıktı.forumlan mı uğraşcez diyor.Merak etmeyin geçici bir durum !1-2 aya yeni katılanlarla beraber daha çok fazla konu olcak.bakmaaaya bile fırsat bulamıcaksınız !