Foruma ateistler mi hakim ?

foruma kimler hakim?

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Ülkede düzgün müslüman kalsa (ben dahil) cevaplayacağım soru.Toptan dinsiziz.Allah kurtarsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ciddi cevap istiyorsan.Ben burda ateist gördüğümü tam hatırlamıyorum.Sadece dinci/kinci tayfayla atıştığımız oluyor.Ondanda hepimiz karışığız %50/%50.Yoksa elhamdülillah müslümanız.

dvd bozuk_atıyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şöyle bir şeye denk geldim

ne düşünüyorsunuz?

bunun için ayrı konu açılması gerekirse öyle yapalım.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Hayır tabi ki ama sosyal bir platform ve her görüşten insana yer verilmeli. Ancak hassas olan konulardan biri olduğu için bu tip konularda görüşlerimizi dile getirirken saygılı olmak önemli. Bu kurallara aykırı davranışta, forum yönetimi de hangi tarafta olursanız olun gerekli işlemi yapmaktadır.

Son düzenleme:

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Elhamdülillah müslümanız kankam ve benim dinim bana kendime ki o kadar sene eğitimlerini aldım bi başkasına din tüccarlığı yapamam burda ki herkes aklı başında insanlar bi başkasının vicdani özgürlüğüne karışamam...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
9- Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar