Forum Tutkusundan Nefret Ediyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bu foruma arkadaşça takılmak için üye oldum. Hemen kaprisli admdinleri ve modları daha merhaba yazmadan beni uyardılar. Oysa ben bir şey yapmamıştım. Sonra adminine senden büyük Allah var dedim diye beni banladı. Demek ki bu sözde rahatsızlık duyuyor kendini Allahtan bile üstün gören tipler. Sonra Leelli diye bir kız süreki beni banladı cevap vermeme izin vermedi.

Az bir sürü takılsam da hayatımı mahveden ve psikolojimi bozon bu forumdan nefret ediyorum. Çok kötü bir ortamı var. Sırf korkudan kayıt tuşunu bile gizlediler çok kötü bir site Painfully çok tehlikeli bir kız

--ProofStriker

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
Kaç yılından kalma o forum ?
Böyle siteler hala var forum gibi değil de gündelik hayat gibi bir blog olarak düşünün. Ama bu tür forumları seviyorum görsel tasarım olarak eskiyi nostaljiyi andırıyor sanki 2000 yıllarında masaüstü bilgisayar ile internete giriyor gibi :D

Death Mark

Legendary
Yönetici
Moderatör
Böyle siteler hala var forum gibi değil de gündelik hayat gibi bir blog olarak düşünün. Ama bu tür forumları seviyorum görsel tasarım olarak eskiyi nostaljiyi andırıyor sanki 2000 yıllarında masaüstü bilgisayar ile internete giriyor gibi :D
Aynen öyle güzel oluyor.

utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
Burası daha güzel. Bir an cezaları burda yedin zannettim :D