Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,623
Bence ilgi çekici video farklı bir hava katmış izlemesek de video başlığı sarıyor. Yine de çoğunluk ne der ona bakmak lazım tabi
Bu olay uzun süredir tartışılan ve cevabı hep kaldırılsın olan bir soruydu. Moderatörlük yaptığım dönemde bu konuyu konuşmuştuk ancak kaldırması konusunda bir karar alınmasına rağmen kalmıştı. Ofis tarafını ilgilendiren bir konuydu sanırsam hatırlayamıyorum.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Mobilde rahatsız etmiyorda bilgisayarda dümdüz çıkınca tasarımı mahvediyor.
Bu olay uzun süredir tartışılan ve cevabı hep kaldırılsın olan bir soruydu. Moderatörlük yaptığım dönemde bu konuyu konuşmuştuk ancak kaldırması konusunda bir karar alınmasına rağmen kalmıştı. Ofis tarafını ilgilendiren bir konuydu sanırsam hatırlayamıyorum.

Mobilde kullanmıyorum hem siteyi hem de uygulamayı, fakat bilgisayarda çok fazla rahatsız ediyor.

Yani böyle gereksiz bir olay yerine benim modluk yaptığım bir sitede chatbox vardı. Gelen insanlar güzel güzel muhabbet ediyordu. Boş konular açmak yerine ufak tefek sorularının cevaplarını orada buluyorlardı falan. Yani bana kalırsa 'biraz sert olabilir' ama Youtube kanalının zorlama reklamı gibi geliyor...

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,154
Abi dakika başı mesajlarımıza virgül felan ekliyorsunuz eyvallahta, hiç olmazsa bildirim atmayınız.
Ban atmak istiyorsanız atın benimde canım rahat olsun sizinde.
Çok rahatsız ediyor vallaha

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,552
Abi dakika başı mesajlarımıza virgül felan ekliyorsunuz eyvallahta, hiç olmazsa bildirim atmayınız.
Ban atmak istiyorsanız atın benimde canım rahat olsun sizinde.
Çok rahatsız ediyor vallaha
Hocam biliyorsunuz, imla kurallarına uymak zorunlu. Israrla uyulmadıkça mecburen 1-2 tane atıyoruz. Genelde bildirim dahi atmadan düzeltiyorum. Sizin çoğu mesajınızı da bildirim atmadan düzenledim, belki gözünüzden kaçmıştır.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,154
Hocam biliyorsunuz, imla kurallarına uymak zorunlu. Israrla uyulmadıkça mecburen 1-2 tane atıyoruz. Genelde bildirim dahi atmadan düzeltiyorum. Sizin çoğu mesajınızı da bildirim atmadan düzenledim, belki gözünüzden kaçmıştır.
Valla abi sen direk ban at, Bana uyar. 😂
Kimseye zahmet vermekten hiç hoşlanmıyorum

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,154
Estağfurullah, bir daha 2-3 defadan fazla atmayacağım, kusura bakma hocam. Yeter ki uymaya gayret edelim, hep beraber. :)
Sen mesajlarımı düzelterek bana küfrettiğini biliyorumm biliyorummmmm.
Bi' sıcaklık geldi şimdi bana, bak yine sövdün sanki 🤣.

Son düzenleyen moderatör:

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,755
Eskiden forumun yönetim ekibi/emektarları ile röportajlar yapılıyordu. Hem talep çok oluyordu hem de ilgi görüyordu. Bunlara bence devam edilmeli..
@Alanur Erdemir
Aktiflik arttığında yapacağız, yaza doğru artış bekliyoruz. Veya 1-2 hafta sonra da yapabiliriz. Ama benim fikrim haziran ortası temmuz başı gibi yapılmasıdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zamanını sizler belirleyin, ona göre yapalım.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,154
VİP üyeliğimi elimden alan kimse hemen geri versin!
Kan çıkartırım forumda haaa .... Göbek adım Pisikopat_Civciv

OTXtcKFq_400x400.jpg

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,154
Reaksiyon puanı
4,338
Protesto ediyorum
Bende Protesto etmek istiyorum, ki nasıl suistimal olabilir?
Kendimden örnek vereyim, bende kullandığım cihazın marka ve modeli yazıyordu.
Karar böyle maalesef, özel başlıkların düzeni bozduğuna ve belirli kullanıcılar tarafından suistimal edildiğine dair bilgilendirme yapıldı.
Hocam, benim özel başlıkta kullandığım telefonun marka ve modeli yer alıyordu. Suistimal derken örnekleyebilir misiniz? Merak ettiğim için soruyorum.

Son düzenleme:

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,999
Bende Protesto etmek istiyorum, ki nasıl suistimal olabilir?
Kendimden örnek vereyim, bende kullandığım cihazın marka ve modeli yazıyordu.

"Bende kullandığım cihazın marka ve modeli yazıyordu." Hocam, benim özel başlıkta kullandığım telefon modeli yer alıyordu. Suistimal derken örnekleyebilir misiniz? Merak ettiğim için soruyorum.
Sen suistimal ettin demiyor ki, bahsi geçen özellik suistimal ediliyormuş, suistimal edilmeye açıkmış kısacası, bu nedenle direkt kullanıma kapatmışlar.

Ayrıca, özel başlık girebildiğin sekmede forum kuralları dahilinde başlık girebilirsiniz yazıyor. Senin başlığında “İPHONE 15 PRO MAX 1 TB NATUREL TİTANYUM KULLANICISI” yazıyordu sanırım. 6. kuralı ihlal ediyordun.

6. Konu içerisinde ve/veya üye profillerindeki mesajların tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Konu içerisinde ve/veya üye profillerindeki mesajlarda gereğinden fazla ifade kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.