Forum Donanımdan geldim bir hg alırım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Revanty

Üyecik
Arkadaşlar şimdi şöyle başlıyıym ben forum donanımdan ortamından memnumdum ve 8 aylık üyeyim fakat adminleri kafasına göre konularımı silip,arkadaşlarımı uzaklaştırınca bende sinirlendim kendime 30 gün uzaklaştırma aldırdım zaten uzaklaştırma bitince sınırsız yiyicem bide.Her neyse artık burada takılıcam arkadaşlar bir hoş geldin alırım sizlerden :)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Hoşgeldiniz 6 ay orada dayanabilmek için çok tecrübeli olmak lazım galiba :D o forumda mesaj gönderip konulara bakmak bile ızdırap

Revanty

Üyecik
Hoşgeldiniz 6 ay orada dayanabilmek için çok tecrübeli olmak lazım galiba :D o forumda mesaj gönderip konulara bakmak bile ızdırap
Hoşbulduk hocam dediğinize bir yönden katılıyorum foruma son zamanlarda 14,15 yaşındaki kişiler katıldığından ortamın seviyesi biraz düşmüştü zaten.

Durmuşkandemir

Profesör
Hoşgeldin kardeşim umarım kurallara uyarak sevgi ve saygı çerçevesinde arkadaş olabiliriz

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Hoşbulduk hocam dediğinize bir yönden katılıyorum foruma son zamanlarda 14,15 yaşındaki kişiler katıldığından ortamın seviyesi biraz düşmüştü zaten.
Orası Cemiyet oluvermiş çok insan var DH'nin yöneticileri bile ilgilenmiyormuş o forumda zaten çok karışık bir site

Cyb3r_K1ng

Bamsı Alp
Onursal Üye
Arkadaşlar şimdi şöyle başlıyıym ben forum donanımdan ortamından memnumdum ve 8 aylık üyeyim fakat adminleri kafasına göre konularımı silip,arkadaşlarımı uzaklaştırınca bende sinirlendim kendime 30 gün uzaklaştırma aldırdım zaten uzaklaştırma bitince sınırsız yiyicem bide.Her neyse artık burada takılıcam arkadaşlar bir hoş geldin alırım sizlerden :)
SDN Ailesine Hoş Geldin. :)

İyi forumlar...

NESDelisi

Profesör
Hoşgeldin kardeşim, forum siteleri artık eskisi gibi değil. Büyük kısmı bozuldu. Bozulanlarda fazla dayanamayıp kapanıyor. Bir kısmıda tutunamadıkları için piyasadan siliniyor.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Gerçekten hocam ya orası kargaşa gibi yöneticiler zaten kafasına göre konuları kaldırıyor,uzaklaştırıyor
Takibide zor tabi kim ne yapıyor diye hemen öğrenemiyorsun merak etmeyin burda kafasına göre davranan yetkili yok aksi taktirde bir yanlış görürseniz bunu Adminimiz byefsane'ye iletebilirsiniz

Revanty

Üyecik

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Hoşgeldin demek vardı fakat, banlanmışsın maalesef...

İyi Forumlar...

stat counter