Formula1'i Takip Edebileceğim En Ucuz Yöntem

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

--- Gönderi Güncellendi ---
@Lazzz Çin'de herşey belli olur. Benim en sevdiğim dönemler Mclaren Mercedes, Ferrari, BMW Wıllıams çekişmesinin olduğu zamanlardı. Aradan Renault, Honda gibi takımlar çıkardı zaman zaman.

Lazzz

Rektör
Benim en sevdiğim dönemler Mclaren Mercedes, Ferrari, BMW Wıllıams çekişmesinin olduğu zamanlardı. Aradan Renault, Honda gibi takımlar çıkardı zaman zaman.
Mercedes kendini çok aşırı geliştirdi diğerleri pek geliştiremedi, bu yüzden çekişme azlamıştı, yeni düzenlemelerle birlikte diğer takımlarında mercedesle çekişmeye girmesi planlanıyor zaten.

Video için teşekkür ediyorum, kalite biraz düşük gibi geldi. Sanki frame sayısı düşük gibi ama o da ekrandan kayıt çekme filan fark etmiş olabilir. Bu videoyu çektiğin tv+'ta en yüksek kalite dimi?

Mercedes kendini çok aşırı geliştirdi diğerleri pek geliştiremedi, bu yüzden çekişme azlamıştı, yeni düzenlemelerle birlikte diğer takımlarında mercedesle çekişmeye girmesi planlanıyor zaten.

Video için teşekkür ediyorum, kalite biraz düşük gibi geldi. Sanki frame sayısı düşük gibi ama o da ekrandan kayıt çekme filan fark etmiş olabilir. Bu videoyu çektiğin tv+'ta en yüksek kalite dimi?
Benim gördüğüm en iyi kalite buydu. Net hızı 3mbps olduğundan otomatik olarak 720p de kalıyor olabilir mi diye aklıma gelmiyor değil. Ay başında tekrar bakarım kalite 1080p ye çıkıcak mı diye.

Lazzz

Rektör
Benim gördüğüm en iyi kalite buydu. Net hızı 3mbps olduğundan otomatik olarak 720p de kalıyor olabilir mi diye aklıma gelmiyor değil. Ay başında tekrar bakarım kalite 1080p ye çıkıcak mı diye.
Manuel olarak ta ayarlanması lazım değil mi ki :) Ben bu olayı biraz araştıracağım :)

Manuel olarak ta ayarlanması lazım değil mi ki :) Ben bu olayı biraz araştıracağım :)
Manuel ayarı ben bulamadım. Belki genel ayarlar kısmında böyle bir seçenek olabilir hiç bakmadım :) araştırıp daha iyisini bulursan haber ver ben deneme amaçlı aylık yaptırmıştım onuda ilk deneme ücretsiz ondan yararlandım :) taahhütüm yok yani iyisi varsa bende geçerim.

Lazzz

Rektör
Manuel ayarı ben bulamadım. Belki genel ayarlar kısmında böyle bir seçenek olabilir hiç bakmadım :) araştırıp daha iyisini bulursan haber ver ben deneme amaçlı aylık yaptırmıştım onuda ilk deneme ücretsiz ondan yararlandım :) taahhütüm yok yani iyisi varsa bende geçerim.
Dıgıturk Play' 12 aylık 90 TL filandı daha ucuza geliyor sanki, arada 15*12=180, hadi taahhüt verdin diyelim 10*12=120 TL. 30 TL fark ediyor o da 3 aylık bedele tekabül ediyor. Ben bu iki platformu da müsait bir zamanda iyice bir araştırayım sana da bilgi veririm :)

Son düzenleme:

Lazzz

Rektör
Arkadaşlar olayı şöyle çözdüm.

Kullandığım operatör Vodafone ve bu yüzden Turkcell'in ful cep paketını fılan alamadım fakat detaylı araştırmalarım ve müşteri hizmletleriyle bol bol görüşmem sonucu şöyle birşey bulduk.

1-Turkcell TV+ uygulamasını telefona indiriyorsunuz,
2- 0532 755 22 22 SIFRE yaz gönder ve Turkcell şifresi alıyoruz (hangi operatörde olursanız olun Turkcell şifresi veriyor sms ücreti olarak sms hakkınız varsa sms hakkınızdan düşüyor yoksa 60 kuruş sms ücreti alıyor)
3-Şifreniz geldikten sonra telefonunuza indirdiğiniz Turkcell TV+ programını açın ve telefon numaranızı başında sıfır olmadan girin ardından şifrenizi girin.
4-Açılan ekranda sol tarafta market ikonu/yazısı göreceksiniz ona tıklayın.
5-Alabileceğiniz paket orada gözükecek. Benim aldığım Herkes İçin Turkcell TV+ başka paket şuan itibari ile yok.
6-Ödeme yöntemi olarak Google Play ödeme yönteminizde kayılı olan kredi kartı veya farklı bir ödeme yöntemi ile ödemenizi yapıyorsunuz ve paketiniz tanımlanıyor.
999.png

Böylece sizi Turkcell TV+ 'a abone yapıyor aylık olarak yenileniyor, taahhüt filan yok iptal edeceğiniz zaman Google Play marketten aboneliklerim kısmına girip iptal edebiliyorsunuz.

Bana ilk ay ücretsiz deneme paketi tanımladı sizde belki deneme vermeden abonelik başlatabilir.
998.png

Sonuç olarak yayın kalitesi internet hızınıza bağlı, şuan için 25 mbps internet ile en yüksek kalitede (720p) sorunsuz izliyorum.