Format Sonrası Uygun Driver'lar Nasıl Yüklenir?

Web sitesi
www.facebook.com
Bilgisayarın altına Vestel NB Onyx Plus 156Z-I5241-D50-P7 C yazıyor. O verdiğin siteye girdim ama download yazısına tıklayınca bişe olmuyo :/

IThelp

Profesör
Web sitesi
www.facebook.com
Eyvallah kardeşim hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun. Sorun çözüldü. Tekrar teşekkürler hayırlı ramazanlar.

IThelp

Profesör
Eyvallah kardeşim hepinize yardımlarınız için teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun. Sorun çözüldü. Tekrar teşekkürler hayırlı ramazanlar.
sorun cözümünü yaz hangi cözümle yaptın başkasına lazım olur bu konuya girenler ki direk uygulasın

Arkadaş bende lg x140 var starterden ultimate e yukselltim elimde drp 11 full vardi yükledim ama wireless çalışmıyor fn+f6 idi simdi wifiyi açamıyorum size zahmet bana bir yol gosterseniz

Arkadaşlar iobit.com bu siteye girin driver booster adlı programı indirin olmayan driver'ları kuruyor eskileride güncelliyor güzel program tavsiye ederim

GCN

Asistan
En temiz yolu sahip olduğun bileşenlerin, resmi site sayfalarındaki destek bölümlerinden sürücüleri indirmek.

Kullandığım ve oldukça kolay yöntem öncelikle aygıt yöneticisinden internet driverimin ne olduğunu öğrenerek telefona indiriyorum (boyutu küçük oluyor) ardından telefonu bilgisayara bağlıyorum ve internet driverimi yüklüyorum ve bilgisayardan internete bağlanarak driver güncelleme programı (ben driver booster kullanıyorum) indiriyorum ve driverlerimi güncelliyorum

Ağ kartı yok diyor cmd ye systeminfo yazıp baktıgım zaman banada yardımcı olurmusunuz driver indirdim hata veriyor

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:1)

stat counter