Netbook'a format atamıyorum (Çözüldü)

Bu konuyu okuyanlar

hsynaksy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba elimde LG x120 netbook var ama buna format atamıyorum bir türlü boot ekranı gelmiyor nasıl yaparım acaba

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Kurtarma (recovery)/System Restore disk üzerinden sistemi geri yüklemeyi denemek için (bilgisayar açılırken) F11 tuşu; Boot menüsü için F10 tuşunu deneyin.

hsynaksy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Recovery yok daha önce format atılmış şimdi ben atmaya çalışıyorum ama normal giriyor boot olarak girmeye çalıştığı da ise giremiyorum

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
O zaman yukarıda yazdığım gibi F10 tuşunu başta deneyebilirsin, olmazsa F12, ESC tuşlarını; genelde bu tuşlar kullanılıyor.

hsynaksy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yok yani ben flash diski seçiyorum giriyor ama herhangi bir şey çıkmıyor Windows dosyaları yüklüyor ekranı gelmiyor

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Başta hangi sistem kuruluydu, şimdi hangi sistemi kurmaya çalışıyorsunuz?

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Flash diskte Windows İso kalıbı varmı ? Yoksa bilgisayardan ya da başka bir yerden dosya mı kopyaladın ? Flash belleğin çalıştırılabilir mi ?

hsynaksy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Başta hangi sistem kuruluydu, şimdi hangi sistemi kurmaya çalışıyorsunuz?
Hocam başta xp kuruluydu bunu aldığım yer 7 yapmış şimdi ben atmaya çalışıyorum ama atamıyorum muhtemelen ISO dosyasıyla alakalı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bence de.
Flash diskte ya da içindeki imajda sıkıntı var hissi uyandırdı.[/QUOTEdaha önce sıkıntı çıkarmadı başka yerde de çıkarmadı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Flash diskte Windows İso kalıbı varmı ? Yoksa bilgisayardan ya da başka bir yerden dosya mı kopyaladın ? Flash belleğin çalıştırılabilir mi ?
İso kurulu flash bellek sağlam ama atamıyorum hani daha önce atmasaydım tamam derdim ama attım sıkıntıda çıkarmadı yani

Son düzenleme: