For*m.tr de banlandım ne yapmalıyım

Bu konuyu okuyanlar

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Uzun süredir for*m.tr de bulunuyordum.Orada en çok takıldığım 3 konuda yorum yapma yetkilerim alındı.Hesabımda banlandı.Hemen yeni bir hesap açtım.Çok arkadaşım var Modifiye Dünyası dVe İslam ve İnsan konularında yorum yapamıyorum yeni hesabımda.Acaba bunu kaldırma gibi bir durum var mı.Hani ip den adsl den filan bir yolu var mı ? :S Ama bu durum da Sdn ye üye olmama yol açtı :)) :thumbup:

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Yeni üyeliginiz de yetkileri alınmış yeni acsaniz onun da alınır. Bunun belirlenmesi çok kolay. SDN Forum size bu konuda yardımcı olamaz. İlgili forumun yöneticileri ile iletişime geçebilirsiniz.

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
internet cafeye git farklı yeni bir mail hesabı edin onula yeni hesap aç yorum yap bakalım olacakmı? Olursa ozaman format atarsın modeminde statik IP değilse kapat aç IP değişsin

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İçtim suyumu :D bu arada bu forumda af çıkmayacak mı [MENTION=47620]spybot[/MENTION] :D 2. şans verilmez mi kimseye :D

adonia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bildiğim kadarıyla ip ile bulmaları imkansız her girdiğinde değişir.pcden yakalıyorlar diye düşünüyorum.başka bir pc ile üye olursan bulacaklarını sanmıyorum

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Vatan Toprağı Kutsaldır,Kaderine Terk Edilemez!