For Honor Gpu Crash çözümü

Bu konuyu okuyanlar

Pwalth0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar for honor adlı oyun kısa süre once ücretsiz oldu bende yukledim sistemim gayet yeterli kurdum ancak oyuna girerken gpu driver crashed hatası veriyo yardımcı olursanız sevinirim ^^

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Ekran kartına hız aşırtma yaptıysan olabilir.

Pwalth0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
laptop kullanıyorum alalı 2 ay oldu içini 1 kere dahi açmadım delirmek üzereyim 3 gündür bununla uğraşıyorum

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Belki eski sürücüleri deneyebilirsiniz, bu hata bende aşırı hız aşırtınca oluyodu.

Pwalth0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
eski sürücüleri nasıl deneyebilirim anlayamadım pek nvidia geforce gtx 1050 var 4gb

---- Mesajlar birleştirildi ----

videodaki oc guru 2 bende açılmıyo tıklıyom bişi gelmiyo

Son düzenleme:

Pwalth0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar xtreme gaming engine ortadaki gaming olmayabiliyor herneyse o programı indirin kurun ve gpu clock u 0 dan eksi200 e çekin apply ye basın bekleyin sonra apply tuşu gri olcak yani ayarlarınız kaydedilmiş olacak sonra ise oyuna girebirsiniz (programı kapatabilirsiniz) videoyu atan arkadaş sayesinde çözdüm onada teşekkür ederim ^^

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
arkadaşlar xtreme gaming engine ortadaki gaming olmayabiliyor herneyse o programı indirin kurun ve gpu clock u 0 dan eksi200 e çekin apply ye basın bekleyin sonra apply tuşu gri olcak yani ayarlarınız kaydedilmiş olacak sonra ise oyuna girebirsiniz (programı kapatabilirsiniz) videoyu atan arkadaş sayesinde çözdüm onada teşekkür ederim ^^
Ne demek:)