fonsiyon tuşu işlevi

Bu konuyu okuyanlar

trendebak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar.
asus n580vd model bilgisayar aldım ve klavyesindeki fn(fonksiyon) tuşlarının işlevini değiştirmek istiyorum. fn tuşuna basmadan f1.....f12 arasındaki kısayolları tek tuşla kullanmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz. şimdiden teşekkürler.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
merhaba arkadaşlar.
asus n580vd model bilgisayar aldım ve klavyesindeki fn(fonksiyon) tuşlarının işlevini değiştirmek istiyorum. fn tuşuna basmadan f1.....f12 arasındaki kısayolları tek tuşla kullanmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz. şimdiden teşekkürler.
Hocam bunu bios içerisinde "action key mode" özelliğini disable yaparak hallediyorduk. Ancak bu özellik her biosda mevcutmu bilmiyorum.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Edit : Bu özellik System Configuration sekmesi altında bulunabiliyormuş.

trendebak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bunu bios içerisinde "action key mode" özelliğini disable yaparak hallediyorduk. Ancak bu özellik her biosda mevcutmu bilmiyorum.
bios'a baktım action key mode diye bir bolüm çıkmadı zaten çok değişik bir bios'u var herşey yazmıyor.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
System Configuration baktım ancak bulamadım ne diye geçiyor başka bir ismi daha mı acaba fn veya fonksiyon olarak bir şey yok
Hocam benim bildiğim sadece System Configuration biraz bakayım birşey bulursam yazarım tekrar.

Son mesajlar