Flash belleğimi okumuyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bendede oldu bu ben o okuduğu pc de biçimlendir dedim ve biçimlenmeden flash'ı çektim kendi pc'me taktım ve disk biçimlendir diye bir yazı geldi bende biçimlendir dedim ve ondan sonra böyle bir sorun kalmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:fles bellek yanmis arkadas bi ise yaramaz. low lewel format atmayi dene olursa ise yara belki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a benim flash diski talınca ses geliyor fakat görünmüyor başka pc de de görünmüyor disk yönetimindede görünmüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben de flash sesi bile gelmiyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
verilen hiçbir yol işe yaramadı hepsini birebir yaptım flash disk sadece 1 bilgisayarda çalışmıyor diğerlerinde çalışıyor ve aynı bilgisayarda başka flash diskler çalışıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bellek sürücü harfi almıyor olabilir. Bir çok kere başıma geldi. Özellikle de 2003 serverlarda.

Bilgisarım sağ tık - yönet - bilgisayar yönetimi - disk yönetimi bölümünde isimsiz kalmış bir bölüm var mı bakın.

kardeş ben bunları yaptın boş bölüm çıktı daha sonra napacam? benım flash ta 8 gb ama öyle fazla kullanmadım genelde çekmecemde durdu içinde önemli resimlerim var kurtarmaya çalışıyorum .ne yapim ? yada daha farklı ne yapabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tv ye flash takıyom tv okuyor fakat film açılmıyor acillll yardıımmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de ayı sorun var ses geliyo ama dosya açılmıyo deli olucam içinde çok önemli dosyalar var ve tek örnekler lütfen yardımcı olun dosyalarıma bir şey olmadan nasıl kurtara bilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler şimdi denetim masası>donanım ve ses>aygıtlar ve yazıcılar>daha sonra flasşınızın adı örnek (benimki cruzer edge) sağ tık sorunları gider bekleyin daha sonra flası cıkarıp takın işte sorun cözüldü XD :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Sorun Giderme\Donanım ve Ses

yolunu izleyerek gelen menüde donanımı seçi özellikle sandisk kullanıcıları (hoş sandisk kullanmıyaydık iyiydi ama :) ) her nese flash bellek kendi yazılımını yüklemeye çalışırken sıkıntı yaşıo kimi işletim sistemlerinde nese geçmiş olsun bn suan microsofttan çektim dosyayı kendi baceremediği için soruu aştım kolay gelsin. SORUNUN ÇÖZÜMÜ BU BENDE OLDU ÇOK SAĞOL :tt1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yeni aldığım mini hafıza cihazı hiç görünmüyordu. Aygıt yöneticisinden evrensel seri veri yolu denetleyicilerini teker teker araştırdım birinin sürücüsü yüklü değildi. internet bağlantılı yükleme yaptım müşkülat halloldu.

lord276

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
disk eğer diski takıldığında bu aygıtı tanımadı gibi uyarı vermiyorsa
bilgisyarıma sağ tıkla yönet de sonrada disk yöneticisine gir oradan usb nin harfini değiştir harf çalışması olmuştur büyük bir ihtimalle

- - - Mesaj Güncellendi - - -

disk eğer diski takıldığında bu aygıtı tanımadı gibi uyarı vermiyorsa
bilgisyarıma sağ tıkla yönet de sonrada disk yöneticisine gir oradan usb nin harfini değiştir harf çalışması olmuştur büyük bir ihtimalle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim flash belleğimi bilgisayar görüyor fakat format atmaniz gerekiyor diye yazi çikiyor format atma yerine geldiğimizde de 16gb lik flash'imi 5.55kb olarak görüyor ve format atmiyor nasil düzeltebilir

S

SDN Okuru10

SDN Okuru
sony xperia m5 türkiye de ne zaman satışa çıkıyor

O

ozi2285

SDN Okuru
bendede oyle bir flash var sandiskin nereye taksak görüyo ama okumuyo

teknognc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çözüm;
Bilgisayarım /sağ click/ özellikler, Aygıt Yöneticisi, usb veri hub segmenti, usb depolama yıgın aygıtı/ sağ click/ kaldır.

Evet işlem bu kadar basit. Ama sanmayın ki, bir daha olmayacak. Eh olursa yine yukarıdaki yöntemi takip edin.:dirol:

Alıntı yaptığım arkadaşımızın dediği gibi çözüme ulaşabilirsiniz.
Bende soruna neden olan şey de pc me taktığım flashtaki virüsün USB Yığın Depolama Aygıtı sürücüsüne zarar vermiş olmasıydı

Son düzenleme: