Flash belleğimi okumuyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de ayı sorun var ses geliyo ama dosya açılmıyo deli olucam içinde çok önemli dosyalar var ve tek örnekler lütfen yardımcı olun dosyalarıma bir şey olmadan nasıl kurtara bilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler şimdi denetim masası>donanım ve ses>aygıtlar ve yazıcılar>daha sonra flasşınızın adı örnek (benimki cruzer edge) sağ tık sorunları gider bekleyin daha sonra flası cıkarıp takın işte sorun cözüldü XD :thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Sorun Giderme\Donanım ve Ses

yolunu izleyerek gelen menüde donanımı seçi özellikle sandisk kullanıcıları (hoş sandisk kullanmıyaydık iyiydi ama :) ) her nese flash bellek kendi yazılımını yüklemeye çalışırken sıkıntı yaşıo kimi işletim sistemlerinde nese geçmiş olsun bn suan microsofttan çektim dosyayı kendi baceremediği için soruu aştım kolay gelsin. SORUNUN ÇÖZÜMÜ BU BENDE OLDU ÇOK SAĞOL :tt1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yeni aldığım mini hafıza cihazı hiç görünmüyordu. Aygıt yöneticisinden evrensel seri veri yolu denetleyicilerini teker teker araştırdım birinin sürücüsü yüklü değildi. internet bağlantılı yükleme yaptım müşkülat halloldu.

lord276

Üyecik
disk eğer diski takıldığında bu aygıtı tanımadı gibi uyarı vermiyorsa
bilgisyarıma sağ tıkla yönet de sonrada disk yöneticisine gir oradan usb nin harfini değiştir harf çalışması olmuştur büyük bir ihtimalle

- - - Mesaj Güncellendi - - -

disk eğer diski takıldığında bu aygıtı tanımadı gibi uyarı vermiyorsa
bilgisyarıma sağ tıkla yönet de sonrada disk yöneticisine gir oradan usb nin harfini değiştir harf çalışması olmuştur büyük bir ihtimalle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim flash belleğimi bilgisayar görüyor fakat format atmaniz gerekiyor diye yazi çikiyor format atma yerine geldiğimizde de 16gb lik flash'imi 5.55kb olarak görüyor ve format atmiyor nasil düzeltebilir

S

SDN Okuru10

SDN Okuru
sony xperia m5 türkiye de ne zaman satışa çıkıyor

O

ozi2285

SDN Okuru
bendede oyle bir flash var sandiskin nereye taksak görüyo ama okumuyo

teknognc

Üyecik
Çözüm;
Bilgisayarım /sağ click/ özellikler, Aygıt Yöneticisi, usb veri hub segmenti, usb depolama yıgın aygıtı/ sağ click/ kaldır.

Evet işlem bu kadar basit. Ama sanmayın ki, bir daha olmayacak. Eh olursa yine yukarıdaki yöntemi takip edin.:dirol:

Alıntı yaptığım arkadaşımızın dediği gibi çözüme ulaşabilirsiniz.
Bende soruna neden olan şey de pc me taktığım flashtaki virüsün USB Yığın Depolama Aygıtı sürücüsüne zarar vermiş olmasıydı

Son düzenleme:
stat counter