Flash belleğimi okumuyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş yazılım ve dijital sağlayıcının olmadığını söylüyot sence ne olabilir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim bende isimsiz dosya gözükmüyor sadece D ve C var başka yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarcıya götür o yapar :D
:tongue::thumbup1::clap:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım eğer driver pack dvd varsa arama yaptır o otomatık yapıyor zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Al benden de o kadar. Hem flaşta, hem de harici diskte aynı sorun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bnde ses felan glmio bnim de sandisk çalışıodu şimdi çalışmıo:cursing::helpsmilie::cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl yaptın bendekide toshiba 8 gb donanım sesi geliyo sonra bilgisayarımda gözükmüyo ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çözüm;
Bilgisayarım /sağ click/ özellikler, Aygıt Yöneticisi, usb veri hub segmenti, usb depolama yıgın aygıtı/ sağ click/ kaldır.

Evet işlem bu kadar basit. Ama sanmayın ki, bir daha olmayacak. Eh olursa yine yukarıdaki yöntemi takip edin.:dirol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bendede oldu bu ben o okuduğu pc de biçimlendir dedim ve biçimlenmeden flash'ı çektim kendi pc'me taktım ve disk biçimlendir diye bir yazı geldi bende biçimlendir dedim ve ondan sonra böyle bir sorun kalmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:fles bellek yanmis arkadas bi ise yaramaz. low lewel format atmayi dene olursa ise yara belki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a benim flash diski talınca ses geliyor fakat görünmüyor başka pc de de görünmüyor disk yönetimindede görünmüyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben de flash sesi bile gelmiyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
verilen hiçbir yol işe yaramadı hepsini birebir yaptım flash disk sadece 1 bilgisayarda çalışmıyor diğerlerinde çalışıyor ve aynı bilgisayarda başka flash diskler çalışıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bellek sürücü harfi almıyor olabilir. Bir çok kere başıma geldi. Özellikle de 2003 serverlarda.

Bilgisarım sağ tık - yönet - bilgisayar yönetimi - disk yönetimi bölümünde isimsiz kalmış bir bölüm var mı bakın.

kardeş ben bunları yaptın boş bölüm çıktı daha sonra napacam? benım flash ta 8 gb ama öyle fazla kullanmadım genelde çekmecemde durdu içinde önemli resimlerim var kurtarmaya çalışıyorum .ne yapim ? yada daha farklı ne yapabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tv ye flash takıyom tv okuyor fakat film açılmıyor acillll yardıımmm

stat counter