[Fizy.com'a girmiyor] Fizy is currently only available in turkey.

Bu konuyu okuyanlar

Shadow`

Asistan
Reaksiyon puanı
2
an itibariyle Fizy'de bu hatayı alıyorum "we're sorry. fizy is currently only available in turkey."
Dns veya proxyle mi alakalı yoksa sadece ben mi giremiyorum? teşekkürler.

Shadow`

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hmm. ilginç. Bende 4.2.2.1'li DNS var bunun yanında proxy de kullanıyorum ondan mı kaynaklanıyor acaba? şuan yine aynı hatayı alıyorum

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Hmm. ilginç. Bende 4.2.2.1'li DNS var bunun yanında proxy de kullanıyorum ondan mı kaynaklanıyor acaba? şuan yine aynı hatayı alıyorum

Proxy'den olabilir. Fizy.com sadece Türkiye IPleri üzeriden giriliyor

Shadow`

Asistan
Reaksiyon puanı
2
fizy Türk sitesi mi yani:blink:

Proxy'i kapatınca da giremiyorum. DNS ile proxynin ikisini birlikte çalıştırmamak mı lazım çözümü henüz keşfedemedim ben.

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
fizy Türk sitesi mi yani:blink:

Proxy'i kapatınca da giremiyorum. DNS ile proxynin ikisini birlikte çalıştırmamak mı lazım çözümü henüz keşfedemedim ben.

Evet Türk sitesi :)

http://tr.wikipedia.org/wiki/Fizy

Fizy, Türkiye merkezli bir müzik ve video arama/izleme servisidir.Fizy, 22 Aralık 2008'de Ercan Yaris tarafından kuruldu. Açılışından kısa süre sonra The New York Times gazetesi tarafından "Yeni yılda denenmesi tavsiye edilen üç internet sitesi" arasında gösterildi.[SUP][1][/SUP] Basit kullanıma ve sade tasarıma sahip site kısa sürede ilgi topladı.[SUP][2][/SUP] Ocak 2011'de Mashable ödüllerinde "Dünyanın En İyi Müzik Servisi" ödülünü kazandı.[SUP][3][/SUP]
Bağlantılı Hak Sahibi Fonogram Yapımcıları Meslek Birliği (MÜYAP), eserlerin telif bedelleri ödenmeden yayınlanmaya devam edildiği iddiasıyla Fizy'ye dava açtı. 28 Aralık 2010 tarihinde MÜYAP'ın başvurusunu haklı bulan Beyoğlu Cumhuriyet Savcılığı Fizy'nin erişimini engelledi.[SUP][4][/SUP]
Fizy Nisan 2011'de tekrar yayına başladı.[SUP][5][/SUP]Daha sonra Ercan Yaris hisselerinin %40'ını ReklamZ interaktif reklam ajansına sattı. Kapanmasının ardından Turkcell'e satıldı. Şu anda geliştirmesini Turkcell yönetiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
we're sorry. fizy is currently only available in turkey. Huhhhh. Daha once aciliyordu. Niye kapamislar ki?

Basliga cevap olarakta; senin ip yabanci bir ulke olarak geciyor olmaliki seni yabanci bir ulkeden ziyaret ettigini sanip seni siteye almiyor.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
fizy Müyap sayesinde kapanıp el değiştirdikten sonra benim için (Şahsi fikrimdir) Çöp olmuş bir internet sitesidir.

Shadow`

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Proksiyi oynayınca oluyor sanırım. Eski haline getirince de düzelmiyor da. Sabah vardı mesela şimdi yine ulaşamadım.
Bu arada şunu merak ettim. Fizy'e neden sadece Türkiye'den ulaşılıyor?