"Fizy.com" "UFizy.com" mu oldu?

Bu konuyu okuyanlar

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4

Size benim daha yeni farkettiğim ufizy.com'u anlatmak ve tavsiye etmek istiyorum. Sitenin eski fizy.com'un sistemini kullanıp kullanmadığını hakkında bir bilgim yok. Fakat aynı sisteme ve kendi ifadeleriyle 75 milyar müzik ve video sayısına sahipler. Site müzik dinlemek ve video izlemek isteyenler için şuan fizy.com'dan farksız bir kaynak durumunda.

Ekleme: Şu an yaptığım whois sorgulamalarına göre iki sitede türkiyede barındırılıyor. Ufizy.com'un iletişim yerinde Nevşehir'deki bir hosting firması adı verilmiş.

Ufizy.com

Darknes$ olayı çözmüş çok teşekkürler.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Valla olabilir. Fizy nasıl kapatıldı hala anlamıyorum ya neyse...

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,999
Fizy'den biraz daha kullanışsız geldi bana ama %70 aynısı...

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Sanırım fizy.com 'un kapatılmasını fırsat bilen bir site.

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
Siteyi klonlamışlar gibime geldi ..

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
75 milyar video ve müzik dosyasını da mı kopyalamışlar ben onu merak ediyorum?

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
yok yaa fizy olamayacak kadar dandik :) opera'da çalıştıramadım zaten şarkıyı. operada player da kayıyo. kopyacılık yapmışlar ya tutarsa diye. muzik.net.tr de konsept olarak fizy çakması başka bir sitedir.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
logo.png

merhaba, sende bizim gibi rahatça internet üzerinden müzik dinleyemiyorsun degil mi ? Ülkemizde hergün onlarca siteye sansür uygulanması senin de sinirlerini bozmaya başladı degil mi ?

Biz buna kendimizce geçici bir çözüm bulduk, uzun vaadede işler ne gösterir bilmiyoruz ama sana şunu söyleyebiliriz. Artık internetten istedigin gibi müzik dinleyebilirsin. Nasıl mı ? Şöyle...

Müzik dinleme sitelerinin en popüleri Fizy'nin alıştıgınız arayüzü ve sistemini baz alan iki arkadaşın geliştirdigi Rubixa sayesinde. Rubixa'nın kodları bu işi yürütebilecek ve uygulayabilecek yaklaşık 10 kadar web sitesine verildi. Şu an bu sitelerden tercih ettigin herhangibir tanesi sayesinde diledigin gibi müzik dinleyebilir ve eglenebilirsin.

Rubixa kodlarıyla çalışan sitelerin en popülerleri:

ufizy.com |muzik.net.tr| lettomusic.com

Mü-yap'ın bu siteleri de kapatmaları halinde Rubixa kodları daha da çok siteye verilip yenilerinin açılması sağlanacaktır, müziksiz kalmayacaksınız.
|

Fizy'nin bir an önce açılmasını temenni ediyor, kendilerine sabırlar diliyoruz.

Duyuru: An itibariyle Rubixa ve Ufizy'de mü-yap'tan uyarı almıştır. Yeni mirror görevi görecek yayıncılar arıyoruz lütfen mail adresinden iletişime geçin.

Bize söylemek istediğin birşey olursa : [email protected] mail adresimiz.

http://rubixa.getabra.in/

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
75 milyar video ve müzik dosyasını da mı kopyalamışlar ben onu merak ediyorum?

fizy müzik barındırma yapmıyordu. fizy'nin tek yaptığı arama işlemi aslında. zaten fizy'de dinlenen müzikler genel olarak youtube, dailymotion gibi video sitelerinden geliyordu. fizy 'nin yaptığı tüm video sitelerinden arama yapmak ve bunun yanında kendi dinleme listelerinizi oluşturabilmekti.

Yani 75 milyar müziği fizy kendi serverlerinde barındırmıyor :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Fizy' e destek amaçlı açılmış bir site

logo.png

merhaba, sende bizim gibi rahatça internet üzerinden müzik dinleyemiyorsun degil mi ? Ülkemizde hergün onlarca siteye sansür uygulanması senin de sinirlerini bozmaya başladı degil mi ?

Biz buna kendimizce geçici bir çözüm bulduk, uzun vaadede işler ne gösterir bilmiyoruz ama sana şunu söyleyebiliriz. Artık internetten istedigin gibi müzik dinleyebilirsin. Nasıl mı ? Şöyle...

Müzik dinleme sitelerinin en popüleri Fizy'nin alıştıgınız arayüzü ve sistemini baz alan iki arkadaşın geliştirdigi Rubixa sayesinde. Rubixa'nın kodları bu işi yürütebilecek ve uygulayabilecek yaklaşık 10 kadar web sitesine verildi. Şu an bu sitelerden tercih ettigin herhangibir tanesi sayesinde diledigin gibi müzik dinleyebilir ve eglenebilirsin.

Rubixa kodlarıyla çalışan sitelerin en popülerleri:

ufizy.com |muzik.net.tr| lettomusic.com

Mü-yap'ın bu siteleri de kapatmaları halinde Rubixa kodları daha da çok siteye verilip yenilerinin açılması sağlanacaktır, müziksiz kalmayacaksınız.
|

Fizy'nin bir an önce açılmasını temenni ediyor, kendilerine sabırlar diliyoruz.

Duyuru: An itibariyle Rubixa ve Ufizy'de mü-yap'tan uyarı almıştır. Yeni mirror görevi görecek yayıncılar arıyoruz lütfen mail adresinden iletişime geçin.

Bize söylemek istediğin birşey olursa : [email protected] mail adresimiz.

http://rubixa.getabra.in/

Sitede mahkemeye çıkacak yaşımız tutmuyor demiş, rubixa'nın kodlarını yazan ve satan bunlar değil mi? 18 yaşından küçük mü bunlar :blink:
Vay anasını sayın seyirciler.

Resmen savaş açılmış bu arada :)

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Destek amaçlı yazdım ama olaylar farklı gibi mesajımı editliyim .

seckyn

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Ya bu şarkıcılarda paraya doymuyor arkadaş :D Konserlerden ekstralardan zaten parayı götürüyolar :D Bırakında millet müzik dinlesin

srtdrk

Asistan
Reaksiyon puanı
3
fizy müzik barındırma yapmıyordu. fizy'nin tek yaptığı arama işlemi aslında. zaten fizy'de dinlenen müzikler genel olarak youtube, dailymotion gibi video sitelerinden geliyordu. fizy 'nin yaptığı tüm video sitelerinden arama yapmak ve bunun yanında kendi dinleme listelerinizi oluşturabilmekti.

Yani 75 milyar müziği fizy kendi serverlerinde barındırmıyor :)

ve buna rağmen adamlar telif hakkı ödemişler.

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
muzik.net.tr de kapanmış hocam :s

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
mü-yap'ın hiç şakası yok...

HARBİKIZ

Müdavim
Reaksiyon puanı
132
yasaklara selam beleşe devam.........

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
ve buna rağmen adamlar telif hakkı ödemişler.

Evet aynen öyle. Adamlar müzikleri kendi serverlerinde barındırma yapmamalarına rağmen telif hakkı ödüyorlardı ama buna rağmen sevgili(?) müyap yapacağını yaptı.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
evet dün açık olan muzik.net.tr de kapatılmış durumda. bakalım ufizy ne kadar dayanacak

zero2900

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ufizy dracula nın veliaht düşmanının adı sakata gelmeyelim :p