Firefox'da mail eklentilerinde Gmail sorunu yaşayan?

Bu konuyu okuyanlar

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Gmail'i kontrol ettiremiyorum bi türlü, webmail notifier, gmail notifier ve gmail manager denedim hiç biri bağlanmıyor. Sadece ben mi bağlanamıyorum yoksa genel birşey mi merak ettim.

ikspi

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
daha önceden "gmail netifier" kullandım ve bir süre sonra iş görmez oldu. Sonra "gmail manager" kullandım. Son kullandığımda sorun yoktu. ff daha hızlı açılsın diye artık gmail manager ı kaldırdım.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Gmail manager'ın addons.mozilla.org sitesinde verdiği 0.6.4.1 sürümü çalışmıyor, orada yorumlarda 0.6.4.1.3 sürümü verilmiş o çalışıyor. Buradan indirebilirsiniz sorun yaşayan varsa.

atipikpsikoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de sorun yaşıyorum, sanırım güncellemeden sonra başladı:)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
[MENTION=163563]atipikpsikoz[/MENTION] bi önceki mesajda verdiğimi deneyebilirsin.

atipikpsikoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
webmail notifier ile diğer eposta adreslerimi de kontrol edebiliyorum, pop3lü olanı ve hotmaili ayrıca gmail var. gmail manager sadece gmail için sanırım.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bu da Webmail Notifier'in çalışan hali, addons.mozilla.org da yok. Kendi sitesinden vermişler.

http://downloads.mozdev.org/webmailnotifier/wmn2.8.xpi

Demek ki yorumlara bakmakta fayda var.

----------

Evet öyle [MENTION=163563]atipikpsikoz[/MENTION] ama Webmail Notifier de gmaile bağlanılmıyordu, neyse ki 2.8 sürümüyle halletmişler. Gmail Manager'i kaldırabilirim :)

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
hepsini denedim hiçbiri chrome'daki Mail Checker Plus for Google Mail eklentisinin yerini tutmuyor, firefoxta Gmail Notifier kullanıyodum çalışmamaya başladı kaldırdım zaten çalışırken de bişeye benzemiyodu. birkaç yıl chromedaki gibi kaliteli bir eklentiyi firefoxta bulamıyorum deseler kimse inanmazdı heralde:)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Webmail Notifier benim hoşuma gidiyor ya sade ve birçok hesaba bağlanabiliyor, mail geldiğini bildirsin yeter :D

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
webmail chromeda da var ama Mail Checker Plus bambaşka:)

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
hepsini denedim hiçbiri chrome'daki Mail Checker Plus for Google Mail eklentisinin yerini tutmuyor, firefoxta Gmail Notifier kullanıyodum çalışmamaya başladı kaldırdım zaten çalışırken de bişeye benzemiyodu. birkaç yıl chromedaki gibi kaliteli bir eklentiyi firefoxta bulamıyorum deseler kimse inanmazdı heralde:)
İşte 5 yıllık Firefox maceram bu yaptıkları eklentiyle son buldu :D uzun zamandır chrome kullanıyorum bu eklentinin yüzünden taki güncellenene kadar. Allah'tan arka planda çalış seçeneği eklediler chrome'a bağlı kalmıyorum. Chrome kapalı olsada gmail haber veriyor ama yinede ben huzursuzum.

Mail Checker Plus for Google Mail eklentisinin .js dosyası lazım Firefox'a Greasemonkey kurdum o eklenti .js uzantılı eklentileri kabul ediyor. Öyle gömmeye çalışacağım bulan varsa buraya koyabilirse çok iyi olur

mutahhar

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
webmail notifier da 1 haftadır gmail'i kontrol edemiyor. gmail manager'ı indirdim. kullanıcı adı ve şifreyi yazmama rağmen sürekli olarak yeniden girmemi istiyor.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Deli ediyor adamı valla.

Düzeltseler bari hemen.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Bu zımbırtıda yine mi sorun var? :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Webmail notifier'de sorun yok şu an daha yeni mail uyarısı aldım.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Akşam bir ara sorun vardı bende. İki defa tarayıcıyı kapatıp açtım "e-posta kontrol edilmedi" yazıyordu.

Şu an sorun yok. :)