Firefox İçin Çeviri Eklentisi Önerir Misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhaba arkadaşlar. Firefox için bana çeviri eklentisi önerebilir misiniz? Google Chrome'da sağ tıklayınca çevir diyebiliyoruz. Keşke Firefox'ta da bu özellik olsa. :)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Google Çevirinin Firefox versiyonu var. Chrome'da yaptığın aynı şeyi bu eklentiyi kullanarak Firefox'ta yapabilirsin :)

Google Translator for Firefox – Add-ons for Firefox
Tamam bakarım. İnşallah işime yarar. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Google Translator for Firefox – Add-ons for Firefox
Eklentiyi yükledim. Ve biraz inceledim. Bu eklenti tam olarak Chrome'daki gibi çalışmıyor. Sayfayı Google Translate sayfasında açıyor.
Gerçi Chrome'daki sayfa çevirme özelliği eklentiyle yapılmıyor, Chrome'un kendi özelliği.

Yine de teşekkür ederim. Firefox'un eklenti mağazasında "translate" diye arattığımda bir sürü eklenti çıkıyor. :)

Son düzenleme:

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
Eklentiyi yükledim. Ve biraz inceledim. Bu eklenti tam olarak Chrome'daki gibi çalışmıyor. Sayfayı Google Translate sayfasında açıyor.
Gerçi Chrome'daki sayfa çevirme özelliği eklentiyle yapılmıyor, Chrome'un kendi özelliği.
Aslında Google eklentileri Mozilla Firefox'da yok. Doğru düzgün bir çeviri eklentisi istiyorsanız ya Google Chome'a ya da Microsoft Edge'ye bakmalısınız. Ben Google Çeviri'nin sitesini açıyorum. Kopyala-yapıştır yapıyorum.
Google Chrome dahilî, Microsoft Edge eklenti ile sunuyor:
Translator For Microsoft Edge Al - Microsoft Mağazası tr-TR
Ne olduğu belli olmayan eklentiler kullanmanızı önermem.

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Eklenti çeviriyi otomatik mi yapıyor yoksa manuel mi

osmancan71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
konuyu internette aratınca buldum. mozilla google translate den bi site çevirisi yaparken çoğu zaman hata alıyorum ama chorma da bu yok. aynı şekilde drive dan dosya indirirkende oluyor. adblock gibi eklenti de yok. sebebini bilen varmı.

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
konuyu internette aratınca buldum. mozilla google translate den bi site çevirisi yaparken çoğu zaman hata alıyorum ama chorma da bu yok. aynı şekilde drive dan dosya indirirkende oluyor. adblock gibi eklenti de yok. sebebini bilen varmı.
bunun için yeni konu aç

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
teknopat gibi oldu :D
Haklı ama konu başkasının konusu sorun başkasının sorunu senin sorun arada konuyu bozuyor sende konu açarsan cevaplar sana göre gelir buradaki cevaplar kim kime cevap verdi karışır

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Ben Google translate'i kullanıyorum.