Firefox 500 Milyon ndirme Saysna Ulat

Bu konuyu okuyanlar

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ödüllü internet tarayıcısı Firefox 500 milyon indirme sayısına ulaştı. Her geçen gün
dahada kendini geliştiren açık kaynaklı internet tarayıcısı sesini daha fazla kitleye
duyurmayı başardı.

sfx_needs_you_front.jpg

Hemen indirip kullanmak için buraya tıklayın

Eklentileri Yükleyip Gezintinize Keyif Katmak İçin Buraya

Ve Buraya Tıklayın

Ödülleri
awards.png

Blog mozilla'daki haber (ingilizce)

Erthon
Shiftdelete

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
ve buraya tıklayın

Adres bulunamadı

hhttps konumundaki sunucu bulunamıyor.

Tarayıcı girilen adresin sunucularını bulamadı.

* Alan adını yanlış girmiş olabilirsiniz. (Örneğin "www.mozilla.org.tr" yerine "ww.mozilla.org.tr" yazılmıştır.)
* Bu alan adı gerçekten kullanılmıyor olabilir. Kullanım tarihi sona erdiğinden kayıtlardan silinebilir.
* Belki diğer siteleri de açamıyorsunuzdur. Ağ bağlantınızı ve DNS sunucu ayarlarınızı gözden geçirin.
* Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarıyla çevrili olabilir. Düzgün yapılmayan ayarlar internete erişmenizi engeller.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bazen internet tarayıcı mı kullanıyorum yoksa bilgisayar içinde ayrı bir bilgisayar mı kullanıyorum diye terreddüte düşüyorum :)

Bu arada üçüncü linkte sorun var.->Doğrusu<-

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Link düzeltildi ;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
elektr10 dedi ki:
Bazen internet tarayıcı mı kullanıyorum yoksa bilgisayar içinde ayrı bir bilgisayar mı kullanıyorum diye terreddüte düşüyorum :)

Bu arada üçüncü]->Doğrusu<-[/url]

Güzel demişsin.FootieFox,Fasterfox ve bunlar gibi yüzlerce eklenti ile müthiş keyifli bir deneyim sunuyor.Tebrikler Firefox...

4017741

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet exploreri tek geçerim şu an benda opera ve firefox ta yüklü ie hiçbir hata vermiyor ,opera özellikle forumlarda çok hızlı bu firefox un nesini överler anlamış değilim eklentiymiş erkek adam eklenti kurmaz programı bi defa kurdumu kullanır adam gibi :)

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
4017741 dedi ki:
internet exploreri tek geçerim şu an benda opera ve firefox ta yüklü ie hiçbir hata vermiyor ,opera özellikle forumlarda çok hızlı bu firefox un nesini överler anlamış değilim eklentiymiş erkek adam eklenti kurmaz programı bi defa kurdumu kullanır adam gibi :)
:D buda bir fikir ama ajax'ta ve scriptlerde 9.5 sürümünde bile hata çıkıyor opera'da sırf bu yüzden giremediğim forumlar var.

Tabiki yiğidi öldürelim ama hakkını verelim o da iyi bir tarayıcıdır az ram harcar özellikle ;)

f@tih

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence ne ie nede opera mozillanin eline su bile dökemez yaklasik iki yildir kullanirim cok memnunum

samich

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eet bende kullanıyorum ve değiştirmem de üstüne tanımamda

webdelisi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne güzel böylelikle opera kullanıcı sayısı az olduğu için güvenlik açığını arayanda az oluyo, yani güvenli oluyo..

:D

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
okulda zırt pırt indirmek zorunda kalıyorum, ayrıca download.com gibi sitelerden indirme oranları da yansıtılmış mı acaba ???

_ceyda_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ulaşır .. ban şahsen hep indirip yükleyip kaldırıyorum.

_ceyda_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
webdelisi dedi ki:
Ne güzel böylelikle opera kullanıcı sayısı az olduğu için güvenlik açığını arayanda az oluyo, yani güvenli oluyo..

:D
bide şahsen ben opera kullanıyom.