Firefox 2.0.0.11

Bu konuyu okuyanlar

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
blogger dedi ki:
MSDN dedi ki:
size üye tavsiyesi programlardan
Antivirüs: Norton
Tarayıcı: Firefox
İndirme Yöneticisi: Free Download Manager
P2P:Ares
Mesajlaşma Yazılımı:Windows Live Messenger
İşletim Sistemi: Mac OS X veya Windows
Media Player: Windows Media Player - Winamp

:}
Sende bi kasperskyi seviyon norton yeni sürüm çıkarıyo onu seviyon bi dapı seviyon fdm yeni sürüm çıkartıyo o güzel diyon.Bi karar ver artık ;)
ne bilim ya hepsi birbirinden güzel :}

murmillo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tam alemsiniz, konu firefox .11 sürümü ;)

sanırım son dediğimin üstüne dicek bişey yok ki konu buralara geldi, neyse o da güzel.

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
murmillo dedi ki:
birdiniz 2 oldunuz :)

yazılımlar bedava olmasın programcılar para kazansın diyorsunuz sonra onun bunu crack'i ile uğraşıp bilgisayarı göçertiyorsunuz sonra da yine çakma windows yüklüyorsunuz :) yalan mı yooo değil ;)

ha kaldı ki opera da açık kaynak kodlu ve bedava...ie'nin eklentileri paralıdır, firefox'ta no-script, ad-block gibi eklentiler ile trojen ve ad-ware'lara karşı koruma sağlarsınız. (extra güvenlik ;))

olay hava atmak olayı olsaydı bence paralı bir yazılımla daha kolay hava atılırdı, kimse beleş aldığı bir şeyle hava atmak istemez.

dilerim uslübunuz düzgün bir şekilde karşılık verirsiniz de forumumuza yakışan bir tartışma olur.
Bildiğim kadarı ile opera açık kaynak kodlu değil :^) Yanlış mı biliyorum ???

onair

Profesör
Reaksiyon puanı
7
acil güncellemeyi şimdi gördüm hemen indiregandi ettim :D vardır elbet firefox un bir bildiği, 12 de gelir yarın öbür gün :D

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bence bunlar kandırıo bunlar 2.9.9.9 yaptıktan sonra 3.0.0.0 sürümünü yayınlayacaklar kesin :D

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
MSDN dedi ki:
bence bunlar kandırıo bunlar 2.9.9.9 yaptıktan sonra 3.0.0.0 sürümünü yayınlayacaklar kesin :D
Zaten bu gidişle 2.0.0.11 2.0.0.12 2.0.0.13 2.0.0.14 ... 3.0 diye gider heralde..

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Valla İe7,Opera,Firefox ücünüde kullanıyorum kafam rahat :)
İndirme yöneticisi: Flash Get kullanıyorum
Antivirüs: Nod 32
P2P: Limewire
diğerleride aynı zaten :) Pardus-Windows bir arada :)

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Şuan elimde çok güzel ve çok hızlı vede çok sade ve yine vede türkçe dil destekli ve yine vede ücretsiz bir download programı var:MetaProducts Download Express...Kullanmanızı öneririm resmen interneti sömürüyor..

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
blogger dedi ki:
Şuan elimde çok güzel ve çok hızlı vede çok sade ve yine vede türkçe dil destekli ve yine vede ücretsiz bir download programı var:MetaProducts Download Express...Kullanmanızı öneririm resmen interneti sömürüyor..
ben hangi download programını kullansam 150kb.s ile indirio :p

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
O kadarda abartılası bir program değil MetaProducts Download Express zira az önce Hamachi programını indirirken 7byte/sn gibi komik bir hızda indiriyordu gerçi sorun benim bağlantıdada olabilir :)

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
OmerCaqatay dedi ki:
O kadarda abartılası bir program değil MetaProducts Download Express zira az önce Hamachi programını indirirken 7byte/sn gibi komik bir hızda indiriyordu gerçi sorun benim bağlantıdada olabilir :)
Bu tip programlar dosyaları bölerek indirdiği için hızlı indirir.Ama sunucunun devam etme özelliği olması lazım yoksa yavaş iner..Bİde bu programda 4 hız seçeneği var.Yüksek, orta, düşük, arkaplan diye.Arkaplanı seçinse 1kb de inen dosya yüksek i seçince 120de iniyor..

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu tip programların hızlı indirmesi sunucunun devam etme özelliği olması değilde birden fazla bağlantıya izin vermesidir. Ona bakılırsa orbit programıda rapidshare den hızlı dosya indiriyo üstelik rapidshare in devam etme özelliği olmamasına rağmen (Free kullanım için) vede sunucuyla tek bağlantı kuruyo.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ikxan dedi ki:
Bu tip programların hızlı indirmesi sunucunun devam etme özelliği olması değilde birden fazla bağlantıya izin vermesidir. Ona bakılırsa orbit programıda rapidshare den hızlı dosya indiriyo üstelik rapidshare in devam etme özelliği olmamasına rağmen (Free kullanım için) vede sunucuyla tek bağlantı kuruyo.
İDM ile 120de indirdiğimi orbit 85te indiriyor.

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Olabilir, download managerlar ortalama hızı baz alırlar. Bu bendede oluyo, örneğin flashgetle 95 ile indirirken opera ile 110 kbits ile indiriyorum. Flashget in durum çubuğuna baktığımda hız bazen 130a vuruyor ken sonra 90kbits e düşüyor. Diğer programları bilmiyorumda flashget 10 saniyede bir ortalama değeri alıyor. İe 7 yi ilk kurduğumda 110 la indiriyodu, Office 2007 kurduktan sonra 60 tan yukarı çıkmıyo. Bu sistemde kurulan programlarada bağlı.

Hem zaten niye tartışıyoruzki, herkes kendi ihtiyaçlarına göre olan programı seçsin ben şu program daha iyi demiyorum. Sadece benim demek istediğim şu;
Farklı dindirme yöneticileri aynı sitelerde aynı hızı veremeyebilirler.

Bu arada yanlış konuda tartışıyoruz. ;D

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Dün ben 1024 hızda ie7nin kasperskyi indirirken 181e çıktığını gördüm :D

TRapEko

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet Firefox her gün güncelleme yapıyor,nedenini anlamadım,neyse vardır bir bildiği...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
güncelleme işini bence bu kadar da abartmayalım. her yeni yamada ie de yeni sürüm çıkarsaydı o zaman ne olurdu halimiz?

:D

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
blogger dedi ki:
Dün ben 1024 hızda ie7nin kasperskyi indirirken 181e çıktığını gördüm :D
ben en çok 1 byte ye çıktığını gördüm huuehuehe :D