Film ve diziler ile ilgili mobil uygulama

Bu konuyu okuyanlar

ozcnizzet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhabalar, film ve dizi izleyebileceğiniz Türkçe arayüzlü :
1) Reklam barındıran
2) Reklam barındırmayan ama kayıt ücreti olan
3) Reklam barındıran ama izledikçe size para kazandıran ya da farklı bir şekilde size para kazandıran
şeklinde 3 farklı yapıya ( 3 ünden herhangi biri) sahip bir mobil uygulamayı kullanır mıydınız ?
Kullanmaz iseniz bize yardımcı olması için nedenlerini açıklar mısınız? Evet ise, ayrıca böyle bir uygulamada neler görmek isterdiniz ekstra :) ? Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
2. Tarzda bir uygulama kullandım bıraktım. İçerik yetersizdi. İçeriği bol olursa kullanırım, paket fiyatlarıda önemli.

ozcnizzet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
2. Tarzda bir uygulama kullandım bıraktım. İçerik yetersizdi. İçeriği bol olursa kullanırım, paket fiyatlarıda önemli.
peki kullandığınız uygulamanın adını hatırlıyor musunuz ve diyelim ki paket 30 lira üstünde almayı düşünür müydünüz :)

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
peki kullandığınız uygulamanın adını hatırlıyor musunuz ve diyelim ki paket 30 lira üstünde almayı düşünür müydünüz :)
Netflix ve BluTv kullandım. İçeriği tükettim resmen. Zaten sinemacıyım. Filmlerinden çoğunu önceden izlemiştim. Dizi izlemek için kullandım çoğunlukla. Netflix'de 27 lira ödediğimi hatırlıyorum. BluTv'yi çok az kullandım. Hayata dair zevklerimden ve işim için gerekli olduğundan kaliteli bi yapımda fiyat çok önemli değil aslında. Ama normal kullanıcılar için bu konuda fiyatlar önemli olabilir. Ben aylık 100 liraya kadar çıkabilirim iyi bir uygulamaya.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aslında paketler oluşturup bir anket de açabilirsiniz .

Son düzenleme:

ozcnizzet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Netflix ve BluTv kullandım. İçeriği tükettim resmen. Zaten sinemacıyım. Filmlerinden çoğunu önceden izlemiştim. Dizi izlemek için kullandım çoğunlukla. Netflix'de 27 lira ödediğimi hatırlıyorum. BluTv'yi çok az kullandım. Hayata dair zevklerimden ve işim için gerekli olduğundan kaliteli bi yapımda fiyat çok önemli değil aslında. Ama normal kullanıcılar için bu konuda fiyatlar önemli olabilir. Ben aylık 100 liraya kadar çıkabilirim iyi bir uygulamaya.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aslında paketler oluşturup bir anket de açabilirsiniz .
Teşekkürler, düşünebiliriz ancak şu var ki önce piyasadaki araştırmayı tamamlamalı insanlardan bu tip bir uygulama kullanıp kullanmayacağı öğrenilmeli ve film fiyatları bulunmalı :) bunlardan sonra dediğiniz tür de bir anket güzel olacaktır ayrıca sinemacayım derken tam olarak ne iş yapıyorsunuz. :)