Bu konuyu okuyanlar

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Aslında bir tane var, muhtemelen izlemişsindir ama muhtemelen bazı şeyleri hala yerine oturtamamışsındır :) Fight Club - Marla Singer :)

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Biraz sabretseniz bu gece biseler yapcam :]
Beyin yakan film turlerinden beyni en cok haşlayan film : Zindan Adası
Filmin sonu film tarihinde bir ilk olarak 2 turlu bitiyo karar sizin ;)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Aslında bir tane var, muhtemelen izlemişsindir ama muhtemelen bazı şeyleri hala yerine oturtamamışsındır :) Fight Club - Marla Singer :)
İzlemeyen yoktur o efsaneyi :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Biraz sabretseniz bu gece biseler yapcam :]
Beyin yakan film turlerinden beyni en cok haşlayan film : Zindan Adası
Filmin sonu film tarihinde bir ilk olarak 2 turlu bitiyo karar sizin ;)
Bak bunu bu gece izlerim işte

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Beyler admin üşenmedi konuyu buraya taşıdı :D :D
Bu tam senin aradığın film bak.Psikolojin bozulabilir dicem ama bağışık gibisin benim gibi konu başlığından belli ;)
Ya eskiden boş vaktim olduğunda izlerdim genelde bu tarz kafa yoran filmler. Çünkü cidden bu filmleri izleyince bir nevi zevk alıyorum. Hani böyle bir sorun veya problem olur çözmeye başlarsın o an film devam eder ama hem izlemek hem düşünüp çözmek hemde son ile bağdaştırmak gerektiğinden dolayı ayrı bir haz duyuyorum :D Fantazi işte :D
Ama uzun zamandır anca 2 3 haftada 1 film anca izliyorum

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Beyler admin üşenmedi konuyu buraya taşıdı :D :D

Ya eskiden boş vaktim olduğunda izlerdim genelde bu tarz kafa yoran filmler. Çünkü cidden bu filmleri izleyince bir nevi zevk alıyorum. Hani böyle bir sorun veya problem olur çözmeye başlarsın o an film devam eder ama hem izlemek hem düşünüp çözmek hemde son ile bağdaştırmak gerektiğinden dolayı ayrı bir haz duyuyorum :D Fantazi işte :D
Ama uzun zamandır anca 2 3 haftada 1 film anca izliyorum
Gece 2 gibi buraya konu açıcam.İnşallah biter.Takipte kal.Film önerileri olacak içinde.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Buranın sonu iyiye gitmiyor.Gerekli konuşmaları yaptıktan sonra büyük ihtimalle kapatmayı, daha kaliteli ve daha canlı bir platformda (konu) sunmayı gerçekleştireceğim.

Siz değerli SDN halkı, ve film takipçileri için hazırlamış olduğum çalışmama, (DEV REHBER) yine Sinema/Film bölümünde sabit konu kısmından bakabilirsiniz.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Buranın sonu iyiye gitmiyor.Gerekli konuşmaları yaptıktan sonra büyük ihtimalle kapatmayı, daha kaliteli ve daha canlı bir platformda (konu) sunmayı gerçekletireceğim.

Siz değerli SDN halkı, ve film takipçileri için hazırlamış olduğum çalışmama, (DEV REHBER) yine Sinema/Film bölümünde sabit konu kısmından bakabilirsiniz.
Dostum sadece film veya dizi olması burayı cansız kılar tabi.
Öğretici kısa videolar veya insanların ilgisine göre belgesel türleri ( Bilim, hayvanlar alemi veya sıra dışı şeyler) olması buranın daha çok işleyişine katkıda bulunur.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Dostum sadece film veya dizi olması burayı cansız kılar tabi.
Öğretici kısa videolar veya insanların ilgisine göre belgesel türleri ( Bilim, hayvanlar alemi veya sıra dışı şeyler) olması buranın daha çok işleyişine katkıda bulunur.

Tabii ki fakat benim bölümüm Film/Sinema üzerine.
Eğitici Videolar ve Belgeseller, Diğer Kültür/Sanat bölümündedir.Oraya da ben bakmıyorum.

Cptapo

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Justıce league filim beklediğim gibiydi herkese tavsiye ederim.

Burakbey08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar kesinlikle the man from eart 2 yi izlemeyin dünyanın en kötü devam filmi ilk film kalsın aklınızda sadece

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

cemalkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
öneriler:titanic - esaretin bedeli- avatar - conan - lucy - warcraft - mö 10000 - apocalipto - 300 spartalı - ipman serisi - pi nin yaşamı - taşıyıcı serisi-

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Animasyon başlığı bulamadım ama sonuçta film :) Cocoyu izlemeyen varsa tavsiye ederim puanını hakediyor:)

serkanozsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar filmin adını bilmiyorum ama truman Show a benzer kurgu bir hayattı. adamın hayatını gizli kameralarla çekiyolardı akıl hastanesinde geçiyordu galiba. mesela adam güncel hayatın içinde değildi hayatı geriden yada ileriden yaşıyordu. mesela gerçekte kış iklimi yaşansada o kişi yazı yaşıyordu herşey kurgulanmıştı. lütfen yardımcı olun bana. son olarak ta adamı hacca götürüyolardı alp dağlarına götürüyolardı. ingilterede stadyumda maç yapıyordu bütün stadı onun için doldurmuşlardı. filmin sonunda da asperger sendromlu ortaya çıkıyordu. lütfen yardımcı olun.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Bilim kurgu fantastik ve macera türünde önerebileceğiniz film var mıdır?

SaRey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şaşırtıcı bir gerilim filmi.
Karanlık Sır (Marrowbone)

karanlik-sir-1520577102.jpg

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
3 adet kült film: