Fil TV - Frekans Bilgileri - Film ve dizilerle dolu şifresiz yeni bir kanal…

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Fil TV Yayın Hayatına Başladı

Film ve dizilerle dolu şifresiz yeni bir kanal…

8V6r68E.jpg

Oflaz Medya Grubu’nun Türksat üzerinden şifresiz olarak yayın yapacak olan yeni kanalı Fil TV, yayına hayatına başladı! Türkçe ve orijinal dilde izlenebilecek kanal, 7 gün 24 saat kesintisiz yayın yapacak. Yüzlerce film, beğeni ile takip edilecek diziler ve programlarla dolu ulusal bir kanal olan Fil TV; içerikleri ile tüm aile bireylerine hitap etme amacında…

Fil TV’nin yakın dönem yayınları arasında Hotel Rwanda, Pretty Woman, Hairspray, Runaway Bride, Domino, Paranormal Activity, The Grudge, Ernest & Celestine, Human Stain, Beyond a Reasonable Doubt gibi seçkin örnekleri yanı sıra; Türk Sineması’ndan Sizi Seviyorum, Sultanın Sırrı, Kirpi ve Kavşak gibi filmler de yer alıyor. Türk televizyonlarında daha önce yayınlanmamış Crossing Lines, Rebound ve Sanctuary gibi diziler de kanalın yayın akışı içinde yer alacak.

1990 yılında yayın hayatına başlayan Oflaz Medya Grubu; 2005 yılında Nickelodeon Türkiye’nin, 2006’da MTV Türkiye'nin, 2008’de ise SinemaTV kanallarının kurulmasıyla büyümeye devam etti. Uluslararası birçok kanalın Türkiye’deki dağıtımında öncü olan Oflaz; bugün Eurosport, Euronews, BBC World, BBC Entertainment, BBC Knowledge ve RTL gibi seçkin uluslararası tematik kanalların da dağıtım ve lisans haklarına sahip…

TURKSAT 2A 11996 Mhz - POLARITE: Vertical - SYMBOLRATE :27500 - FEC: 5/6

http://www.filtv.tv/FilTV/MainPage

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Tv kartında açılıyor ama tüplü tv de ses var gerisi yok.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Denedim geçen gün sorunsuz açılıyordu.

MERTKAYA2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YENİ FREKANS TURKSAT 4A 11797 Mhz - POLARITE: Vertical - SYMBOLRATE :8800- FEC: 5/6

Son mesajlar