Fikrinizi söyleyin öğrenci kardeşinize yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

mertcmpy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar derdimi anlatıyorum:Elimdeki blackberry 8520nin donması ısınması yavaşlığı canıma tak edince uzun bir araştırmaya koyuldum ve telefonumun üstüne 200 tl vermekle başlayan bütçemi telefonum+700 tlye 3 tane kredi kartımı seferber ederek yükselttim.şimdi sorun şu bu paraya 2. el s2 almayı planlıyorum ve anlattığım gibi varımı yoğumu bu işe koydum :biggrin: Bu yüzden düzgün birşey almalıyım telefoncularda 1 yıldan fazla garantili s2ler 900 tl ve benim telefonu 150-200 arası alıyorlar ve ben takas yaptıktan sonra kazık yemiş gibi hissetmek istemiyorum.sizce bu fiyatlar nasıl ve s2yi alırken nelere dikkat etmeliyim haftaya cumartesi almayı planlıyorum

mertcmpy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vay arkadaş kimse mi umursamaz ya :D

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S2 olmasına dikkat edin.He birde herşeyin çakması var.Telefonu iyice kurcalayın çakma olmamasına dikkat edin.
Galaxy s3 ün öncesi telefonların hepsi birbirine benzediği için seni kazıklayabilirlerde.Yardımcı olduysam ne mutlu bana.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Telefonunu telefoncuya satıcaksan her türlü kazık yersin zaten orası belli. :) Ya elden satıcaksın birilerine ya da sahibinden.com gibi sitelerden.
Yeni ikinci el telefon alırkende aldığın telefonu bir telefoncuya göster öyle al derim ben.

mertcmpy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplar için teşekkürler telefoncu 200tl verdi telefonuma bende 250 tlye sahibinden.com a koydum kimse mi ilgilenmez arkadaş :D Bu arada çakma olmamasına dikkat edin demişsiniz yok mu bunun bi yolu *# falan bişeylere bassam

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cevaplar için teşekkürler telefoncu 200tl verdi telefonuma bende 250 tlye sahibinden.com a koydum kimse mi ilgilenmez arkadaş :D Bu arada çakma olmamasına dikkat edin demişsiniz yok mu bunun bi yolu *# falan bişeylere bassam

Dokunmatiğinden bir derece anlarsın zaten, almadan önce telefonu biraz kurcala zaten takılmalar varsa menüleri değişilse ayarları değişikse kesin çakmadır :D

mertcmpy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dokunmatiğinden bir derece anlarsın zaten, almadan önce telefonu biraz kurcala zaten takılmalar varsa menüleri değişilse ayarları değişikse kesin çakmadır :D
Sağol dostum yardımın için peki sence telefoncunun verdiği fiyatlar nasıl bilgin var mı bu konuda

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sağol dostum yardımın için peki sence telefoncunun verdiği fiyatlar nasıl bilgin var mı bu konuda
Telefoncuya telefon satarsan eğer, değerinin 100-200 altında fiyattan alıyor, senden alıyor 200e başka müsteriye 300e satıyor. Ha diyor bide garantili, kendi garanti veriyor. Alacaksan da eğer düzgün bir mağazadan almaya bak, belki kamerası değiştirilmiş olur belki ekran paneli değiştirilmiş olur anlatabildim mi ? O yüzden 0 almakta her zaman fayda var :)

mertcmpy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefoncuya telefon satarsan eğer, değerinin 100-200 altında fiyattan alıyor, senden alıyor 200e başka müsteriye 300e satıyor. Ha diyor bide garantili, kendi garanti veriyor. Alacaksan da eğer düzgün bir mağazadan almaya bak, belki kamerası değiştirilmiş olur belki ekran paneli değiştirilmiş olur anlatabildim mi ? O yüzden 0 almakta her zaman fayda var :)
Aynen sıfır mal her zaman daha iyi ama 3 kredi kartımın suyunu sıktım resmen en son 900e çıkardım çıtayı :D Bu arada sanırım sende izmirdesin ikinci elde güvenilir bi mağaza var mı önerebileceğin daha önce alışveriş yapıp memnun kaldığın ?

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aynen sıfır mal her zaman daha iyi ama 3 kredi kartımın suyunu sıktım resmen en son 900e çıkardım çıtayı :D Bu arada sanırım sende izmirdesin ikinci elde güvenilir bi mağaza var mı önerebileceğin daha önce alışveriş yapıp memnun kaldığın ?
Evet İzmirdeyim, valla çankayadan alma nereden alırsan al diyebilirim sana :D eğer nakit verebileceksen, s2 bulurum sana fakat taksitli düşünüyorsan bilemem tabii :D Blackberry alacak arkadaşım var hatta, dur bi konuşayım ben senin için..

mertcmpy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet İzmirdeyim, valla çankayadan alma nereden alırsan al diyebilirim sana :D eğer nakit verebileceksen, s2 bulurum sana fakat taksitli düşünüyorsan bilemem tabii :D Blackberry alacak arkadaşım var hatta, dur bi konuşayım ben senin için..
Baya bi taksitli alcam hemde 9-12 falan düşünüyorum :D Asansörün orada bi mağaza buldum oradan alcam sanırım düşünen arkadaşın için ilan no vereyim kafasına yatarsa haberleşiriz:102536425 sahibinden.com

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Baya bi taksitli alcam hemde 9-12 falan düşünüyorum :D Asansörün orada bi mağaza buldum oradan alcam sanırım düşünen arkadaşın için ilan no vereyim kafasına yatarsa haberleşiriz:102536425 sahibinden.com
En geç 1-2 gün içerisinde döneceğim sana haber bekle benden :D