Fifa 2008-PeS 2008 hangi güzel?

Bu konuyu okuyanlar

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Pes 2008 daha iyi,her ne kadar eski sürümleri kadar başarılı olamasada.

redrose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 1 aydır P2 PeS 2008 oynuyorum gayet eylenceli oluyor :)

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Pes 2008 çok saçma olmuş bence önceki oyunlarına göre çok hatası var ve oynanabilirlik çok kötü.

Fifa 08 her sene daha iyi oluyor. Zaten grafik, müzik, oynanabilirlik ve eğlence çok çok üstün pesten. Fifa 09 da grafikler çok üst düzey olacak, oynanabilirlikte daha gerçekçi olacakmış.

Herşeyin dışında uydurma takımlar ve liglerle oynamak çok saçma geliyor bana, eskiden Pes FİFA'dan öndeydi oynayış bakımından ama şimdi gerisinde bile kaldı bana göre...

Her zaman FİFA...

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Pes 2008 çok saçma olmuş bence önceki oyunlarına göre çok hatası var ve oynanabilirlik çok kötü.

Fifa 08 her sene daha iyi oluyor. Zaten grafik, müzik, oynanabilirlik ve eğlence çok çok üstün pesten. Fifa 09 da grafikler çok üst düzey olacak, oynanabilirlikte daha gerçekçi olacakmış.

Herşeyin dışında uydurma takımlar ve liglerle oynamak çok saçma geliyor bana, eskiden Pes FİFA'dan öndeydi oynayış bakımından ama şimdi gerisinde bile kaldı bana göre...

Her zaman FİFA...

sanki bu yazıyı yazarken karıştırmışsın gibi geliyor bana.
pes de nerde uydurma takım var?
fifa 2008 grafik ve müzik konusunda pesden önde olabilir ama unutmayalımki futbol oyunlarında bir çok insan grafiğe yada müziğe bakmaz oynanabilirliğe ve gerçeğe yakın olmasına bakar.
pes çıktığından beri fifa her sonraki seride pese benzemeye çalıştı ve gün geçtikçe benzemesi artıyor.
sen kabul etmiyor olabilirsin ama futbol oyunları konusunda PES dünyanın en iyisidir.

shiftdelete35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Derimki Pes 2008 Ps2 nin Maçlarına Göre Bir oyun Ama Fifa ya gelince Bilgisayarlara göre bir oyun ama bence kesinlikle pes 2008:yes:

oguzkhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pes2008 daha zevkli ama Fifa08 yapılırken daha dikkatli hazırlanmış.. Pes2008 de topu elle ellemeye faul yok ,çok kolay sarı kırmızı kart çıkıyo , oyun içinde direk sesi çıkmıyo , kaleci ceza sahası dışında ellerse birşey yok bu açıdan Fifa08 daha iyi ama yinede ben pes oynarken daha çok zevk alıyorum

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
sanki bu yazıyı yazarken karıştırmışsın gibi geliyor bana.
pes de nerde uydurma takım var?
fifa 2008 grafik ve müzik konusunda pesden önde olabilir ama unutmayalımki futbol oyunlarında bir çok insan grafiğe yada müziğe bakmaz oynanabilirliğe ve gerçeğe yakın olmasına bakar.
pes çıktığından beri fifa her sonraki seride pese benzemeye çalıştı ve gün geçtikçe benzemesi artıyor.
sen kabul etmiyor olabilirsin ama futbol oyunları konusunda PES dünyanın en iyisidir.

ya sen pes 08 i oynamadın ya da ben bilmiyorum!

uydurma bir sürü takım, oyuncu ismi vs... bunu bilmeyen yok zaten.
oynanabilirlik olarak 2008e kadar pes öndeydi ama pes08 de resmen içine etmişler, oynanabilirlik çok kötü. Bunu yıllardır fifa-pes-we oynayan herkes anlayabilir.
Ben grafiklere de dikkaet ederim, eli yüzü bozuk oyuncular, dandirik saha görüntüsü oyunu etkiler. tabi bunlar zevk meselesi ama görünen hataları es geçmek saçma oluyor.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Oyuncuya göre degisir bu. Oynanabirlik sevenler FiFA der ama grafik kalitesi sevenler PES der. benim terciğim PES

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Ben grafiklere de dikkaet ederim, eli yüzü bozuk oyuncular, dandirik saha görüntüsü oyunu etkiler.
Evet katılıyorm Fifa serisinde grafiklerin hepsi çok götüydü.hele o futbolcuların diz kapakları,teni,elleri:angry:
Sizce bu hoş görünüyormu?
i5905_fifa2009fa71.jpg

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Onlar bile daha sevimli :) Birde şunlara bakın ;) Fifa severlerin içi gitsin :D

GAMEHUNTER

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Pes 2008 çünkü daha eğlenceli.

Tek sorunu aptal kaleciler.

exikixir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fifa tabiki pes sıçmış hele de şu 09 görelimde siz oyun görün

shiftdelete35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pes 2008 bnde ps 2 de en fazla zevk aldığım oyunlar zaten tüm oyunlarım tekken tag pes 08 true crıme scarface