FIFA 17 Grafik(Siyah Çizgi) Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Mcuneyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi oyunu oynarken herhangi bir kasma donma problemim yok ama oyuncuların ağzından yüzünden siyah çizgiler çıkıyor oyun içi videolarda ve maça girişte marş falan okurken.Nasıl düzeltebilirim? Bu arada oyun orjinal oyun demo değil.
Not:Sorunu demodada yaşıyordum full oyundada yaşıyorum çıldırmak üzereyim.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ekran kartınız için son sürücüyü yüklediniz mi?

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Ekran görüntüsü ekleye bilirsen güzel olur.

Mcuneyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartınız için son sürücüyü yüklediniz mi?
En son sürüme güncellemedim çünkü AMD ekran kartı kullandığım için güvenemedim.(Güvenemememin sebebi oyun bazı AMD sürücülerinde çalışmıyor bende en azından oyun çalışıyor diye güncellememiştim.) Şimdi güncellesem oyun açılmazsa bu sefer yine sıkıntıya girerim diye güncellemedim.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Oyuna girip screenshoot alayım atayım konuya.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Oyun açılıyorsa ekran kartınız sıkıntılı değil demek ki. En son 16.10.1 sürümü çıkmıştı. Deneyin, performans kaybı olursa tekrar eski sürücüye dönersiniz.

Mcuneyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun açılıyorsa ekran kartınız sıkıntılı değil demek ki. En son 16.10.1 sürümü çıkmıştı. Deneyin, performans kaybı olursa tekrar eski sürücüye dönersiniz.
Eski sürücüye nasıl dönebilirim bilmiyorum da hazır konusu açılmışken sorayım şu anki sürücü sürümümü nasıl öğrenebilirim ?

Mcuneyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni driver yükledim hatta sürümü 15.7.1.Çizgi sorunu gitti düzeldi ama bu seferde oyunda kasma başladı ? Yardımcı olur musunuz.