Fifa 17 dil seçeneği

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fifa 17 almak istiyorum ama dil seçeneğinde iki tane dil var rus ve polşa.Ama bu bölgeden dolayı Azerbaycanda böyle ama fiyat ucuz oluyor böyle olunca , ip adresni başka ülke olarak gösterirken daha pahali misal Türkiyedeki fiat Azerbaycandakı fiatının iki katı. Fifa 16 alırkende böyle idi. Bunun çözümü varmı? Yoksa Türkiyede yaşıyormuş gibi yapıb satın almalıyım?

Fifa 17 dil sorunu var bende daha dogursu sorun diyilde öyle dil seçeneği veriyor. fifa 16 da programla hall etdim ama bu yıl içerik değişdiyi için program dil dosyasını görmüyor. bunu hall etmek mümükn mü?

mazruf

Guru
Onursal Üye
Bilmiyorum olur mu ama Origin'de fifa 17 sağ tık--->game properties--->orada dil seçenekleri arasında diğer diller görünüyorsa onlardan birini seç; oyunu onaracak, gerekli dili indirecek.

Bilmiyorum olur mu ama Origin'de fifa 17 sağ tık--->game properties--->orada dil seçenekleri arasında diğer diller görünüyorsa onlardan birini seç; oyunu onaracak, gerekli dili indirecek.
Cevap için teşekkürler denemişdim onu iki dil seçeneyi var rus polşa

mazruf

Guru
Onursal Üye
Şu videoda anlatılmış, gerekli programlar da verilmiş; bir dene istersen

Şu videoda anlatılmış, gerekli programlar da verilmiş; bir dene istersen

çok sağol ama bu işe yaramıyor artık fifa 17 içerik dosyaları tamamen değişmiş :( benim anlamadığım şu neden seçenek sunmuyor alırken mağaza değiştirmek olmuyor 1999 rubla ala bildim 80-90 dolar olsun ama içinde tüm diller olsun

Worldwide alamıyor musun? G2A Kinguin gibi sitelerden Worldwide sürümünü alın ya da?

elinde türkçe olmayan fifa 17 vardı keyi girdin türkçe olmasını bekliyorsun doğru mu anladım?

Arkadaşlar ps4 cihazimda FIFA 2017 oynuyorum fakat dil İngilizce
türkçe seçeneği yok menüyü ve yazı içeriklerini türkçe yapma şansım varmı

Fifa 17 almak istiyorum ama dil seçeneğinde iki tane dil var rus ve polşa.Ama bu bölgeden dolayı Azerbaycanda böyle ama fiyat ucuz oluyor böyle olunca , ip adresni başka ülke olarak gösterirken daha pahali misal Türkiyedeki fiat Azerbaycandakı fiatının iki katı. Fifa 16 alırkende böyle idi. Bunun çözümü varmı? Yoksa Türkiyede yaşıyormuş gibi yapıb satın almalıyım?
Sanırım bunun bir çözümü yok, olsaydı duyulurdu zaten ve fifa da buna karşı bir birşey geliştirirdi