Fifa 15 Kariyer Mod Türkiye Liginde Kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Benim şöyle bir sorunum var ; Fifa'yı normal şartlarda orta derecede kasmadan oynayabiliyorum bu noktada bir sorun yok.

Ama Türkiye liginde kariyer açıp maçlara başlayınca , oyun içinde kasmaya başlıyor. Beşiktaş ve Galatasaray ile ayrı ayrı denedim sonuç aynı.
Fakat gidip bi İspanya veya İngiltere liginden bir takımla kariyer açınca böyle bir kasma sorunu olmuyor yağ gibi akıyor oyun. Böyle giderse Türkiye ligi içinde maç oynamaktan soğuyacağım. Bu da bende bir hayal kırıklığı oluşturuyor normal olarak.

Ayrıca diğer bir çok Avrupa takımları ile deneme hazırlık maçları yaptım gene sorun yok. Sorun sadece Kariyer Modda açılan Türkiye Ligi maçlarında.
Aynı Kariyer Modu içinde Türk takımının Şampiyonlar ligi maçlarında da kasıyor.

Bu sorunumla ilgili herhangi bir fikriniz veya çözüm öneriniz var mı ?
[MENTION=74670]mazruf[/MENTION] [MENTION=288507]Elusive[/MENTION] [MENTION=51495]oslun[/MENTION]

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ben oyunu almadım hocam ne yazık ki yardımcı olamayacağım :/

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
maalesef kasma sorunu bende de var. seninki kadar spesifik bir noktada değil ama oyunun genelinde kasıyor ve ilk defa bir fifa serisini aldığıma pişman olmak üzereyim çok fazla oynayamadığım için.

kasma - stabilite gibi durumlarda ea'in yeni güncelleme yayınlamasını beklemek dışında yapacak pek bişey yok ne yazık ki.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
1920 x 1080 çözünürlükte oynayınca zaten her yerinde kasıyor. Biraz araştırdım ideal oynanabilirlik ayarlarını ve şöyle yapmıştım ; Bir iki kademe daha düşük çözünürlük ayarına artı olarak fps ayarını 60'a sabitledim, MSAA Optionsu da kapatınca tam stabil oynanabiliyor benim makinemde, hatta İngiltere Liginde Liverpol ile kariyer açtım keyifle oynayabiliyorum.

Ama aynı ayarlarda Türkiye liginde Beşiktaş ile kariyer açınca oyun esnasında rahatsız edecek derecede kasmaya başlıyor anlamadım gitti.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Yeni profil açmak sorunu çözebilir.

Oyun açılırken "setting file" seçme ekranında profili silip, sıfırdan profil açmak;

ya da Customize---Profile---> delete kısmından ilgili dosyaları silmek belki işe yarar.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Abi origin ayarlarında bulut depolama(cloud storage) var. İnternet hızına bağlı olarak belki o etkileyebilir, bi kapatıp dene istersen.
Gerçi diğer liglerde sorun yok demişsin fakat denemekte fayda var.

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben rahatlıkla oynuyorum hiçbir şekilde kasma donma yok

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
FIFA 15 ile birlikte sistem gereksinimlerinde normalden fazla bir yükselme oldu.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Yeni profil açtım, bir iki maç oynadım kasma olmadı henüz.
Teşekkürler [MENTION=74670]mazruf[/MENTION]

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Bu son haftalarda İspanya ve İngiltere liginde kullanılan bir sarı top var çok hoşuma gidiyor, bu topun Fifa 15'e gelme durumu nasıl oluyor güncelleme ile filan mı gelir yoksa bi yerlerden bizim ekleme şansımız var mı ?
@mazruf ve @oslun hocam ?

Mevcut varsayılanda kullanılan topun aynı desen sarı versiyonu.

Top şu sanırım ;

Premier-League-winter-foo-010.jpg

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Kataloğa baktım da bulamadım. Sanırım oyunda bu versiyon yok .

Güncellemeleri beklemek lazım.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Güzel topmuş, bulursan bana da haber et [MENTION=63117]friendly[/MENTION] :D

Son mesajlar