Fiber internet altyapı olup olmadığını nasıl anlarım?

Bu konuyu okuyanlar

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
fiber internet altyapı varmı nasıl anlarım
fiber gereklimi geçersem ne + olur(çok kesiliyormu?,)
bide bende zırt pırt kesiliyor bazen aradım ttneti tek yaptırdıklar şey dns ayarıyla oynattılar o kadar ama hala kesintiler yaşıyorum sizce ne yapmalıyım

black-hawk

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Berke_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben telefon ile arayıp öğrenmiştim yaşadığın v​e oturduğun semti söylüyorsun öğreniyorsun dostum.

can57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçmek lazım ama fiyat nasıl ? Aynı olmadığı kesinde.

shaqs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar fiber hızından simetrik internetten yararlanmak için illa apartmanda veya sitede mi oturmamız lazım müstakil evde oturuyorum ve mağdurum ttnetten gına geldi artık, ben hiç yararlanamıcakmıyım bu hizmetlerden bizde insanız yaw ühü ühü :crying:

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ya arkadaşlar fiber hızından simetrik internetten yararlanmak için illa apartmanda veya sitede mi oturmamız lazım müstakil evde oturuyorum ve mağdurum ttnetten gına geldi artık, ben hiç yararlanamıcakmıyım bu hizmetlerden bizde insanız yaw ühü ühü :crying:

bizim buraya alt yapi yapildi her sokaga her caddeye

shaqs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizim buraya alt yapi yapildi her sokaga her caddeye
sizin orası neresi kardeşim, ben izmirde oturuyorum burda da birkaç yerde var ama onlarda alsancak karşıyaka gibi en elit en zengin mühitler benim oturduğum yere artık kaç yıl sonra gelir hiçbir fikrim yok

emreizmirli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende izmirin buca semtinde oturuyorum ne zaman gelecek çok merak ediyorum 1 milyon kişilik semtte bağlantı yok yazık ya