Fenerbahçe'nin yeni başkanı sizce kim olsun?

Fenerbahçe'nin yeni başkanı sizce kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    54
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bir çok kişi Ali Koç'un başkan olmasını istiyor. 26 Ekim'de çoğunluk sağlanamaması halinde 2 Kasım'da gerçekleştirilecek genel kurulda aday olup olmayacağını açıklamayan Aziz Yıldırım'ın yerine Ali Koç'un başkan olmasını isteyen sarı-lacivertli taraftarlar genç iş adamına çok güveniyor.

Yaklaşan genel kurulda Fenerbahçe'mizin yeni başkanı sizce kim olmalı?

910721.jpg

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Mehmet Ali Aydınlar olmalı tabikide

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Genel kurul ve birçok fenerbehçeli onu destekliyor, tabi ki aziz yıldırım

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Saadettin Saran veya Aziz Yıldırım hariç diğeleri.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kendi isteğiyle bırakmaması doğal kendide biliyor bırakırsa neler olacağını :)
öyle yada böyle bu adam hakkında bir karar verilecek, şimdi herhangi biri olarak karar verilmesi var, Fenerbahçe başkanı olarak karar verilmesi var. Kimse burası hukuk devleti falan demesin, unvanın, yargıtaydan çıkacak olan kararda bile çok etkisi var, Aziz başkan hürriyete verdiği röportajda fenerbahçeyi formasına reklam almayan bir kulübe dönüştüreceğim dedi, bu bile başkan adaylığı sinyalini veriyor.

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
öyle yada böyle bu adam hakkında bir karar verilecek, şimdi herhangi biri olarak karar verilmesi var, Fenerbahçe başkanı olarak karar verilmesi var. Kimse burası hukuk devleti falan demesin, unvanın, yargıtaydan çıkacak olan kararda bile çok etkisi var, Aziz başkan hürriyete verdiği röportajda fenerbahçeyi formasına reklam almayan bir kulübe dönüştüreceğim dedi, bu bile başkan adaylığı sinyalini veriyor.

Borç 550€ euro nasıl olacak bu iş bekleyelim görelim

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Aziz Yıldırım veya Ali Koç olsun..

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Borç 550€ euro nasıl olacak bu iş bekleyelim görelim

anca atın be

142 milyon 564 bin 719 lira olarak açıklandı genel kurulda 20 küsür milyonluk alacakları düşünce.. Aziz yıldırım bu takımı bırakmaz sanıyorum bıraksa biliyor demişsin evet biliyor oynan oyunu biliyor Fenerbahçenin başına kimin gelmek istediği ve gelirse Fenerbahçenin ne durumda olacağını

Yıllardır Fenerbahçemizi bir spor kulübü haline getirmiş ve tüm branşlarında başarılar yakalatmış bir başkan kimsede olmayan tesisleri kulubün ve kendi çabalarıyla yaptırmış bir başkan.

eğer Aziz Yıldırım başkanlığa aday olmazsa şahsen en büyük adayım Ali Koç'tur.Bunun dışında Nihat Özdemir ve Ferit Şahenk olabilir

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Ali Koç'un aday olmayacağı açıklandı arkadaşlar. Ancak keşke Ali Koç ya da Ferit Şahenk başkan olsa, şirket kimliklerine zarar vermemek adına bu göreve yanaşmıyorlar.. Umarım Mehmet Ali Aydınlar gelir de Aziz'den kurtuluruz...

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Eğer ıvır zıvır yöntemler ile Aziz yıldırımı uzaklaştırmazlarsa yeniden başkan olur. Sonrasında Ali Koç olsa çok daha güzel olur ama ben olsam Mehmet Ali Aydınlar'ı kulüp binasının 100 m yakınına bile yaklaştırmam.

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
anca atın be

142 milyon 564 bin 719 lira olarak açıklandı genel kurulda 20 küsür milyonluk alacakları düşünce.. Aziz yıldırım bu takımı bırakmaz sanıyorum bıraksa biliyor demişsin evet biliyor oynan oyunu biliyor Fenerbahçenin başına kimin gelmek istediği ve gelirse Fenerbahçenin ne durumda olacağını

Yıllardır Fenerbahçemizi bir spor kulübü haline getirmiş ve tüm branşlarında başarılar yakalatmış bir başkan kimsede olmayan tesisleri kulubün ve kendi çabalarıyla yaptırmış bir başkan.

eğer Aziz Yıldırım başkanlığa aday olmazsa şahsen en büyük adayım Ali Koç'tur.Bunun dışında Nihat Özdemir ve Ferit Şahenk olabilir

Sen nerde yaşıyosun arkadaş bunu söyleyen genel kurul üyesi ve başkan adayı

brhnsfrn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne Ali Koçu bak gör Abdullah Kıgilı oturacak

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Eğer ıvır zıvır yöntemler ile Aziz yıldırımı uzaklaştırmazlarsa yeniden başkan olur. Sonrasında Ali Koç olsa çok daha güzel olur ama ben olsam Mehmet Ali Aydınlar'ı kulüp binasının 100 m yakınına bile yaklaştırmam.
Hocam mehmet aydınları neden beğenmiyorsun ki federasyon başkanlığı yaptığı dönemde gayet başarılıydı yoksa ben mi iyi bilmiyorum

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Sen nerde yaşıyosun arkadaş bunu söyleyen genel kurul üyesi ve başkan adayı

sen nerde yaşıyorsun resmi açıklama var..sen nerden öğrendin ? muhasebeciyi mi tanıyorsun alla allah ya

Ne Ali Koçu bak gör Abdullah Kıgilı oturacak

abdullah kığılı açıklamıştı yeni dönemde hiç bir yönetim listesinde bulunmayacağını

Hocam mehmet aydınları neden beğenmiyorsun ki federasyon başkanlığı yaptığı dönemde gayet başarılıydı yoksa ben mi iyi bilmiyorum

Federasyon başkanlığı yapmış olması Fenerbahçe başkanlığı yapabilecek olması anlamına gelmez.. kendisinde o kapasite yok ayrıca taraftar tarafından sevilmeyen antipatik biri..saadettin saran ve aydınları kulüp binasının 1km yakınına bile almamalılar

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
sen nerde yaşıyorsun resmi açıklama var..sen nerden öğrendin ? muhasebeciyi mi tanıyorsun alla allah ya

abdullah kığılı açıklamıştı yeni dönemde hiç bir yönetim listesinde bulunmayacağını

Federasyon başkanlığı yapmış olması Fenerbahçe başkanlığı yapabilecek olması anlamına gelmez.. kendisinde o kapasite yok ayrıca taraftar tarafından sevilmeyen antipatik biri..saadettin saran ve aydınları kulüp binasının 1km yakınına bile almamalılar

Uzun vadeli borçlardan bahsediyorum senin dediğin bir yıllık bunu dile getiren kongre üyesi BAŞKAN ADAYI

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sayılmayan borçlar nerde şahsa sağa sola bunlar ne peki arkadaş

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201

Hocam adamın başkanlık vizyonu kapasitesi yok. Zaten olsaydı onun başkanlık döneminde Türk futbolunda oynan siyasi oyunlar oynanamazdı.

Bir ihtimalde bu oyunların bilinçli olarak içinde olması ve arkasında olduğu söylenen bir takım cemaatler. O yüzden uzak dursun kulüpten.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aziz yıldırım olmasında kim olursa olsun diyorum tercihim Saadettin Saran ..

Reaksiyon puanı
10,325
şuna eminim, aziz yıldırım kadar bu kulübe kara sevdalı, hayatını, ömrünü heba etmiş bir başka adam bulmak imkansız gibidir.
ne ki, bunca büyük hizmetlerine, hiç kimsenin muvaffak olamayacağı kadar olağanüstü hizmetlerine rağmen bu saatten sonra ve başına örülen bunca bizans oyunundan sonra başkan olması maalesef ki zarar getirecektir. çok büyük hizmetlerin arkasından çok büyük haksızlıklara uğradığını biliyorum, ne ki onun üzerinden oyun kuranlar işi bu noktaya getirdiler.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu arada ben aday olarak mesela bir hamdi akın'ın olmasını, kazanmasını çok isterdim. ankette olmadığı için diğer kısmını tercih ettim tabii ki. aslında ali koç aday olmayacağını açıklamamış olsaydı ona oyumu verecektim.

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
aziz yıldırım'a karşı bir bıkkınlık varda.Ama sırf aziz yıldırım olmasın diye bakkal dükkanı bile yönetemicek insanları da başkan yapacak halimiz yok.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ben daha öncede yazmıştım, bence adı hiç duyulmamış birisinin başkan olması en doğrusu olur.
Aziz Yıldırım ve Ali Koç ikilisine kesinlikle karşıyım.

Ancak şu durumda sırf Aziz Yıldırım'ın başkan olmaması için Mehmet Ali Aydınlar'ın desteklenmesini doğru buluyorum.

tabi Aziz Yıldırım'ın 16 yıldır kurduğu savunma mekanizmalarını aşmak ve yerine geçecek kişinin işini doğru yapması süreci çok sancılı olacak, ama şimdilik sadece Aziz'in gitmesini istiyorum, yarine geçecek kişi Fenerbahçe'yi yönetemezse sonraki seçimlerde yönetecek birisi nasıl olsa seçilir.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben daha öncede yazmıştım, bence adı hiç duyulmamış birisinin başkan olması en doğrusu olur.
Aziz Yıldırım ve Ali Koç ikilisine kesinlikle karşıyım.

Ancak şu durumda sırf Aziz Yıldırım'ın başkan olmaması için Mehmet Ali Aydınlar'ın desteklenmesini doğru buluyorum.

tabi Aziz Yıldırım'ın 16 yıldır kurduğu savunma mekanizmalarını aşmak ve yerine geçecek kişinin işini doğru yapması süreci çok sancılı olacak, ama şimdilik sadece Aziz'in gitmesini istiyorum, yarine geçecek kişi Fenerbahçe'yi yönetemezse sonraki seçimlerde yönetecek birisi nasıl olsa seçilir.
fb'de Gs gibi derin bir yapılanma yok gördüğüm kadarıyla varsada aziz yıldırım oraları parsellemiştir... m.a aydınların işi zor...

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Kadroya karışmayacak biri olsun da isim önemli değil.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fenerbahçe'de başkan adaylarından Hulusi Belgü hakkındaki geçici ihraç kararının kaldırılması talebi 2 kez yapılan oylamada reddedildi. Belgü yarınki seçimde başkanlık yarışına giremeyecek. (NTV Spor)

Son mesajlar