Faturaya Yansır mı?

Bu konuyu okuyanlar

wenom11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Geniş Çaplı Bir Oyun İndiriyorum Adı Aion Baya Bi Gb İstiyor 30 Gb Falan İndirsem İnternet Faturama Yansırmı.?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
İnternetiniz sınırsız ise yansımaz tabi ancak 4-6-12 gb gibi bir sınırı var ise mutlaka yansır yüklü bir fatura gelir :)

wenom11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Super Online Kullanıyorum Bildiğiniz Üzere:Hayır Sınır Yok Yanlız Şöyle Birşey Var İndirmeyi Baya Fazla Yaparsam Hızı Düşüyor İnternetin.? Bir Sorun Olmaz Demi.? :)

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Super Online Kullanıyorum Bildiğiniz Üzere:Hayır Sınır Yok Yanlız Şöyle Birşey Var İndirmeyi Baya Fazla Yaparsam Hızı Düşüyor İnternetin.? Bir Sorun Olmaz Demi.? :)

Adil Kullanım Kotasına yakalanma şansınız var Adil Kullanım Kotanızı öğrenin ona göre indirin ama çok takmanıza gerek yok her ay yenilenir bu kota. Kotayı aşarsanız mesela 16mb/sn bir internetiniz var 100GB Adil Kullanım Kotasını geçtiniz Hızınız 3mb/sn'ye düşüyor :)

Yalnız forum kuralları gereğince mesajlarınızı tamamen kalın yazmamanız daha iyi olur.

wenom11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgilendirmeniz İçin Teşekkür Ederim. :)

(Bundan Sonra Daha Dikkatli Olacağım.)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar Geniş Çaplı Bir Oyun İndiriyorum Adı Aion Baya Bi Gb İstiyor 30 Gb Falan İndirsem İnternet Faturama Yansırmı.?
Sınırsız ise sıkıntı olmaz. Benim kardeşime oynuyor 47 gb olması lazım.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Eğer sınırsız kullanıyorsan alırken yanında "100GB AKK Sınırı" gibi birşey söylerler.Onu geçtiğin an sadece hızın düşer.Adil kullanım kotasını geçersen faturanda 1 kuruş bile değişmez. :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
Sınırsız isen,
Adil Kullanım Kotası adı altında hız düşürme işlemine tabi olursun ekstra bir ödeme yapman gerekmez. :)