Faturalı Mobil İnternet Arayışı

Bu konuyu okuyanlar

muhasturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Operatörlerin internet hizmetlerini kıyasladığımızda eğer yüksek kota arayanlardan ve interneti hayatınızdan eksik etmeyenlerdenseniz 4gb ve üzeri internet paketi arayacaksınızdır. Faturalı paketler ve tarifeler üzerinden düşünecek olursak;

Turkcell'de
40TL ye 4GB a kadar 3G hızı ile kota sonrası ise hız düşümü yapılarak sınırsız internet kullanabilirsiniz. Turkcell in çekim kalitesi de artısı.
http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/faturalihat/SINIRSIZ-4GB.aspx

Vodafone'da
Faturalı abonelerine en fazla 1GB internet veriyor. Eğer 4gb internet almak istiyorsanız 125 liralık Red Elite tarifesine geçmek zorundasınız.
http://www.vodafone.com.tr/Red/tarifeler.php

Avea'da
35TL ye 4GB a kadar 3G hızı ile kota sonrası ise hız düşümü yapılarak sınırsız internet kullanabilirsiniz. Ancak Avea nın çekmediğini hesaba katarak.
http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/Sinirsiz4GBInternetPaketi

İnternet arayışı içerisinde olduğum için paketleri araştırdım ve Turkcell'e geçtim. Güncel paketleri de sizler ile paylaşmak istedim.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ben avea kullanıyorum
2 gb adil kota sınırsız internet
500 dakika heryöne
2000 mesaj her yöne
38 tl :D
Şehir içinde yaşadığım için çok memnunum, heleki internetinden, başka hatlarda bunun gibi tarife aradım hiçbirinde yok, devam etme kararı aldım.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
avea kullanıyorum her yöne 500 dk + he yöne 5000 SMS + 2gb adil kullanımlı sınırsız internet = 27 TL şehir ve ilçe merkezinde iyi idare ediyor beni

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepsi bir tarifesi var avea da 1000 dk + 1000 sms + 2 gb internet 44 tl Taahhüt yok .Şehir içinde sorun yok .2g de bile sorun çıkarmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tabletime 10gb 3 aylık Türkcell aldım .Evde işte wifi pil bitmiyor .Dışarıdada 2g ve veya 3 g sorunsuz devam 79 TL ödemiştim

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
2013 nisanda faturasızdan faturalılara geçenlere kampanya yapmışlardı ismi hepsifaturalıda kampanyası o zamanlar AKK 1 gb idi 2 ay önce 2 GB a çıkardılar [MENTION=297788]TAMER46[/MENTION]

+bahadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
14 TL ye avea 2GB sonrası hız düşümlü sınırsız internet kullanıyorum hattım faturalı

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Bende dün Basicell tarifesine geçtim Avea'nın.
500dk. Heryöne,2gb internet(Hız 128 e düşüyor),Birde 2000 sms.
30lira.:)

muhasturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Avea nın çekim problemi var. İstanbulda şehir merkezinde iseniz tabi ki sıkıntı çekmeyeceksinizdir ancak üniversite kampüsünde, sınıfta, yurtta, arkadaşların evinde, köyde, Artvin şehir merkezinde bir çok yerde çekmiyor. Çekse bile 2G üzerinden veri iletişimi söz konusu, 3G varsa da bir yada iki çubuk çekiyor. Avcılar E5 in hemen kenarında 3G hızı 300kb/sn yi geçmedi.

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mobil internet kullanmıyorum artık fiyatlar çok uçuk 4GB 40 lira ttnet e ayda 60 lira veriyorum sınırsız kullanıyorum mobil internet kullanmam artık 2007 den beri kullanıyordum artık pes ettim her ay 600 dakika da bedava wifi var bana dışarıdada yetiyor ttnet