Fatih Terim'den futbolculara tarihi emir

Bu konuyu okuyanlar

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Fatih Terim'den futbolculara tarihi emir

'Milli Takım cumartesi günü kazanırsa, 2 milyon dolar şehit ailelerinin olacak.'

Milli Takım hocası Fatih Terim'den futbolculara tarihi emir: 'Önümüzdeki 2 maçın primlerini şehit ailelerine bağışlıyoruz Kazanırsak 2 milyon $ kahramanların ailelerinin olacak. '

Türkiye'yi yasa boğan şehitlerimize, spordan enfes bir duyarlılık örneği geldi. Euro 2008 elemelerinde cumartesi günü Moldova ile çarşamba günü de Yunanistan'la karşılaşacak olan A Milli Takımımız'ın teknik patronu Fatih Terim, şehit aileleri için müthiş bir jest yaptı.

Duyarsız kalmadılar

Milliler'le yaptığı toplantıda duygusal bir konuşma gerçekleştiren Terim "Bu maçlardan alacağımız primleri şehit ailelerine bağışlıyoruz" dedi, futbolcular da teklifi seve seve kabul etti. Milli Takım cumartesi günü kazanırsa, 2 milyon dolar şehit ailelerinin olacak.

bayrak7paex3.jpg

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=39690&cat=170&dt=2007/10/10

BacKDooR

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Terörü lanetleyen pankart ve siyah formayla çıksınlar.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Konu sanki spor bölümünde olacakmış gibi geliyor bana ama neyse...

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Talha Ertunç dedi ki:
Konu sanki spor bölümünde olacakmış gibi geliyor bana ama neyse...

Bende İlk olarak Öyle düşündüm ama Güncel bir konuyla İlişkili olduğu için buraya açtım eğer yanlış ise gerekli yere taşınır diye düşünüyorum

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
BacKDooR dedi ki:
güzel bir fikir ;)
2 maç için 2 milyon dolar pirim nasş alıyolar oda ayrı bir konu :S

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
emubaltaci dedi ki:
BacKDooR dedi ki:
güzel bir fikir ;)
2 maç için 2 milyon dolar pirim nasş alıyolar oda ayrı bir konu :S

Siyah formayla çıkılması gerekiyo bence aslında bunu kendilerini düşünmesi gerekiyor o kadar para alıyorlar bunuda çok görmesinler

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Milli takıma Cumartesi günü başarılar dilerim.
Kazanılan paranın hayırlı bir işte kullanılacağını duymak zafere olan inancımı daha da arttırdı.Hedef çok güzel umarım gerçekleşir.
Fatih Terim'i de kutlarım :)

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
böyle bir açıklamanın üstüne 2 galibiyet mutlaka gelecektir diye düşünüyorum ;)

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
patrick dedi ki:
böyle bir açıklamanın üstüne 2 galibiyet mutlaka gelecektir diye düşünüyorum ;)

Özellikle Yunanistan maçı çok önemli mutlaka kazanılmalı

Reyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Helal olsun milli takima,insallah o maclari alicaz.Hem takimiz kazanicak hemde sehit ailelerine destek olunucak.Tekrar kutlarim ve bencede siyah forma ile cikmamiz gerekiyo_Olmadi istanbuldaki yunanistan macinda taraftarlarimiz siyah giymeli diye dusunuyorum.

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
helal olsun valla, çok süper bi jest yapmış. inşallah 2 maçı da kazanırız (2 sebebden dolayı)

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
bence hem siyah formalarla çıksınlar hemde ellerinde pankartla.pankarttada "az kaldı,geliyoruz" gibi çok iğneleyici ve sınır ötesi harekatı temsil eden bi yazı yazsılar.pkk nın bitarafı tutuşmuş zaten.Türk ordusunu görücekler kolay diil :D

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
2'de 2'ye yürekden inanıyorum. Siyah forma ile ilgili bürokrasi de aşılacakdır umarım.

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Jerusalem dedi ki:
2'de 2'ye yürekden inanıyorum. Siyah forma ile ilgili bürokrasi de aşılacakdır umarım.

Umarım bürokrasiye takılmaz yaa Siyah Forma

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Konuyla ilgili yenibir haberi paylaşmak istiyorum

Siyah forma UEFA'ya takıldı

Şırnak'ta 13 askerimizin şehit edilmesinden sonra Milli Takım'ın cumartesi günü Moldova maçına siyah forma ile çıkma planları UEFA'ya takıldı.

Federasyon yöneticisi Mustafa Yazıcı, Moldova maçına siyah forma ile çıkmayı çok istediklerini ancak bunun için UEFA'nın izminin işi zorlaştırdığını söyledi. Yazıcı, "Şehit haberlerinin geldiği gün biz böyle birşey düşündük. Ancak bunun için UEFA'nın izni gerekiyor. Maç yurtdışında olduğundan siyah forma ile çıkmamız çok zor gözüküyor." dedi.

A Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Moldova ve Yunanistan maçının primlerini şehit ailelerine verileceğine dair çıkan haberleri okumadığını belirterek, "Bu tür haberlerin nasıl çıktığını bilmiyorum. Çünkü medyaya açıklama yapmıyorum. Malesef siz yazıyorsunuz biz de okuyoruz." dedi

Kaynak : http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=273689