Fatih Terim - Mekanın Sahibi Biziz

Bu konuyu okuyanlar

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Fatih Terim, Türk futbolunun sefiridir.
Biat edin. :D

Mesaj otomatik birleştirildi:

Şampiyonluk kutlamaları sırasında Fatih Terim gelirken stadda çalan müzik.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ben bu adamı her gördüğümde hatta şu an bile her şeyine en kutsallarına kadar sövüyorum sen biat et diyorsun geberdiğinde rahmet okumayıp bela okuyacağım kişidir.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Beşiktaşlı olsaydım ben de sevmezdim. :D

Lakin sözlerin oldukça ağır olmuş, adam herşeye rağmen futbola siyaseti karıştırmadı, karıştıranlar ile uğraştı, liyakata çok çok önem verdi kimsenin lafıyla iş yapmadı formaları, primleri vs hak edene verdi, onlara ellerinden geldiğince geçit vermedi. Arda Turan gibi büyük bir oyuncunun bile söz konusu adalet olduğunda gözünün yaşına bakmadı, taviz vermedi, ayrıcalık ve torpil yapmadı.

Misal basit bir örnek vereyim.
Bir teknik direktör birkaç hafta önce, elimde silah olsa hakemi vururdum dedi ve bu çok ağır söz için sadece 10 gün hak mahrumiyeti cezası aldı.
Fatih Terim ise bari Shalke'yi tutsaydınız gibi içerisinde sadece ufak bir iğneleme olan, hakaret olmayan, aşağılama olmayan basit bir söz söyledi ve 2 buçuk ay hak mahrumiyeti aldı.
Buna rağmen sanki futbol federasyonu onun lehine kararlar alıyormuş gibi bir algı oluşturuldu, misal penaltılarda en az lehine en fazla aleyhine verilen takım GS olmasına rağmen sonlara doğru iki hafta üst üste penaltı verilince günlerce konuşuldu vs vs.

Tabi ki Fatih Terim agresiftir, biraz kibirlidir, hırslıdır, vs vs.
Bunların aşırısı iyi değil ve bu bağlamda iyi örnek olmuyor elbet.
Ama dediğim gibi bu söylediklerinizi haksız buluyorum.
Konuyu dalgasına açmıştım bu arada.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Beşiktaşlı olsaydım ben de sevmezdim. :D

Lakin sözlerin oldukça ağır olmuş, adam herşeye rağmen futbola siyaseti karıştırmadı, karıştıranlar ile uğraştı, liyakata çok çok önem verdi kimsenin lafıyla iş yapmadı formaları, primleri vs hak edene verdi, onlara ellerinden geldiğince geçit vermedi. Arda Turan gibi büyük bir oyuncunun bile söz konusu adalet olduğunda gözünün yaşına bakmadı, taviz vermedi, ayrıcalık ve torpil yapmadı.

Misal basit bir örnek vereyim.
Bir teknik direktör birkaç hafta önce, elimde silah olsa hakemi vururdum dedi ve bu çok ağır söz için sadece 10 gün hak mahrumiyeti cezası aldı.
Fatih Terim ise bari Shalke'yi tutsaydınız gibi içerisinde sadece ufak bir iğneleme olan, hakaret olmayan, aşağılama olmayan basit bir söz söyledi ve 2 buçuk ay hak mahrumiyeti aldı.
Buna rağmen sanki futbol federasyonu onun lehine kararlar alıyormuş gibi bir algı oluşturuldu, misal penaltılarda en az lehine en fazla aleyhine verilen takım GS olmasına rağmen sonlara doğru iki hafta üst üste penaltı verilince günlerce konuşuldu vs vs.

Tabi ki Fatih Terim agresiftir, biraz kibirlidir, hırslıdır, vs vs.
Bunların aşırısı iyi değil ve bu bağlamda iyi örnek olmuyor elbet.
Ama dediğim gibi bu söylediklerinizi haksız buluyorum.
Konuyu dalgasına açmıştım bu arada.
Evet sözlerim ağır oldu, halen arkasındayım senin yazdıklarına katılmam mümkün değil, Fatih Terim senin kast ettiği kişi değil benim dediklerimden daha da fazlası lakin saygı duyuyorum düşünce sözlerine. İyi forumlar.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Fatih Terim iyidir hoştur güzeldir ama Türkiye futbolunu bir adım daha öteye taşıyabilir mi? Sanmıyorum.

Yıllardır seneryo aynı. 2 yıl iyi iş çıkarınca iyi kadro kuruluyor sonra bir yıl işler kötü gittimi gerekli ödemeler yapılamıyor. Sonra sar baştan...

Bu iş böyle olmaz daha mantıklı bir çözûm gerekli... En azından Türk futbolumun İmparatorundan daha fazlası gerekir... Tek başına yapılacak iş değil biliyorum ancak bu devirde Fatih Terim in görüşlerine en azından galatasarayda hayır diyecek kimse yok.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Fatih Terim iyidir hoştur güzeldir ama Türkiye futbolunu bir adım daha öteye taşıyabilir mi? Sanmıyorum.

Yıllardır seneryo aynı. 2 yıl iyi iş çıkarınca iyi kadro kuruluyor sonra bir yıl işler kötü gittimi gerekli ödemeler yapılamıyor. Sonra sar baştan...

Bu iş böyle olmaz daha mantıklı bir çözûm gerekli... En azından Türk futbolumun İmparatorundan daha fazlası gerekir... Tek başına yapılacak iş değil biliyorum ancak bu devirde Fatih Terim in görüşlerine en azından galatasarayda hayır diyecek kimse yok.
Bu şahsiyetin Türk futbolundan gitmesi gerekiyor, futbol cahili hard hurd ile işini gördüren, sahte kabadayı, kendini tanrı sanan benim gözümde zavallanın biridir. Dürüst değil, hile hurda ile iş yapan bir adam. Tavırlarına davranışlarına bakarsanız dediklerim net bir şekilde anlaşılır ama bunu Galatasaray'lılar anlamaz anlayamaz maalesef

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Sanki biraz içi boş ihtamlar gibi. Şike olduğunu düşümdüğünüz pozisyonu, maçı yada herhangi bir şeyi gösterin tartışalım. Kendisinin biraz abartıldığı doğru ama şike... Sanmıyorum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Fatih Terim = Para