Far Cry'ı Bedava İndirin!

Bu konuyu okuyanlar

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Dx 9.0c (Aug 07), driver da son sürüm. galiba bu Paylaşım İşi yüzünden oluyor.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
cryyzs5591x198vh1.png

[size=15pt]İnceleme;[/size]

Dosya .Zip Formatında indi ve Sorunsuz bir şekilde Çıkartıldı. Klasör İçinde ki Setup Çalıştırılıp Oyun Kuruldu. Yani Herhangi Bir Cd ye veya DvD ye Yazmanıza gerek yok Oyunu Kurmak İçin. Ancak Siz yinede Yedek olarak Saklayın. Kurulum Esnasında Daha Önceden Kaydolduğunuz Üyeliğin Kullanıcı adını ve Şifresini soruyor. Bu Esnada İnternet bağlantısı Şart! Kaydolmak İçin gerekli Linki burdan bir daha ben vereyim. >Buraya Tıklayınız<
ifre1qg7.png

Kullanıcı adını ve Şifreyi Girdikten sonra 2-3 sn İçinde Onay mesajı Çıkıyor.
ifre2iz7.png

Burdan Sonra Bildiğiniz Kurulum aşamaları geçiyor.
Oyun Kurulduktan Sonra başlatmak için simgeye tıklıyoruz Karşımıza Bir "Oyun ayarları" çıkıyor.
oyunbalangc3jz9.png

Uygun ayarları Seçtikten sonra Oyun başlıyor. Oyun İçine Girmeden İlk Reklam Kokusunu alıyoruz :)
35ml4.png

Ve ilk reklamımız;
63338139cc6.png

Bunlarda Menü Reklamımız;
59042047us4.png

Sevindirici haber Oyun İçerisinde bu geldiğim Noktaya Kadar Öyle Sağdan Soldan Reklam Fırlamadı. tabi İleride "Kurtlar vadisi" İle başlayan Sanal Reklam Uygulamasını görebilirizde :)

13951313td0.png

Oyunu buraya getirdikten Sonra Oyundan Çıkıp İnternet bağlantısını kestim ve tekrar Oyuna Girdim. Sonuç? Bağlantıya gerek yok :) Reklamlar Yine Çıkıyor Ancak Oyunu Oynamanıza Engel Değil bu aşamadan Sonra İnternetin olmaması. İncelemem Şimdilik bu kadar. İleride farklı şeylerle karşılaşırsam burayı güncellerim. Hepinize Şimdiden İyi Eğlenceler...

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
bunları kaldırmanında bi yolu vardır kesin onunda yamasını yapan bi gönüllü çıkacaktır elbet :)

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
ben de indirebildim sonunda, McDonald's reklamlarını doldurmuşlar :D

KAATGEMİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hızlı download imkanı sunan ve bağlantının kesilip yeniden kurulmasıyla kaldığı yerden devam eden server yok mu? Artık bu indirme işinden gına geldi bana. kaçıncıkez yeniden başlayışım..

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
Niye bu kadar kastınız onu anlamadım. Gidin alın oyunu.. Anladınız siz onu...

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
KAATGEMİ dedi ki:
Arkadaşlar hızlı download imkanı sunan ve bağlantının kesilip yeniden kurulmasıyla kaldığı yerden devam eden server yok mu? Artık bu indirme işinden gına geldi bana. kaçıncıkez yeniden başlayışım..

Bir Önceki Sayfada(yani 3. sayfada) 4. mesajda anlattım.

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Reklamlar yersiz çıkıyor gibi gözüksede sanırım oynanabilir.m1903'ün de dediği gibi mutlaka bir patch çıkarırlar bunu içinde

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
her loading'den önce reklam çıkıyor. hem de aynı reklam, ezberledim artık ;(

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Saner Apaydın dedi ki:
oyun içinde yoksa problem yok bence.savaşın tam ortasında tam ekran mcdonalds reklamı çıksın diye kimse istemez dimi :)

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
m1903 dedi ki:
Saner Apaydın dedi ki:
oyun içinde yoksa problem yok bence.savaşın tam ortasında tam ekran mcdonalds reklamı çıksın diye kimse istemez dimi :)
Aynen katılıyorum pcmasterın resimlerini görünce benimde aklıma tam kesin bir atış yapmaya hazırlanıp ince ayar çekerken ekranın ortasında beliren bir reklam geldi :)

Son mesajlar