Far Cry'ı Bedava İndirin!

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
UbiSoft, 2004 yılında yayınlanan ve tüm dünyada 1 milyondan fazla satan Far Cry oyununu ücretsiz olarak oyunculara sundu. Ayrıntılar ve indirmek için tıklayın.

Far Cry kimilerine göre Half-Life'tan bu yana en iyi tek kullanıcı modunu sunan oyun. İki Türk kardeş tarafından kurulan Crytek tarafından geliştirilen Far Cry, çeşitli ödüllerin de sahibi olmuştu. Ayrıca oyunun 2008'de vizyona girmesi planlanan bir sinema filmi de çekiliyor.

Reklam Olmazsa Olmaz

İşte bu güzide oyun dün UbiSoft tarafından FilePlanet aracılığıyla ücretsiz olarak yayınlandı. Ancak belirtildiğine göre ücretsiz Far Cry'da oyun içi reklamlar mevcut. İndirmek için gerekenler, ücretsiz alınabilen bir FilePlanet hesabı ve parasız indirme sunucularının çok yoğun olması nedeniyle biraz sabır. Paralı FilePlanet üyeliği olanlar ise beklemek zorunda kalmadan oyunu edinebilir. Oyunun boyutu 2.743,5 MB olduğu için kotanızı henüz ayın ilk günlerinde şişirebileceğini hatırlatalım.

far-cry.jpg

Grafikler övgüye değer

Oyunun en düşük sistem gereksinimleri şunlar:

:: AMD Athlon veya Pentium III 1 Ghz işlemci
:: 256 MB RAM
:: DirectX 9.0b veya üstü
:: Windows 98SE/2000/XP/Vista
:: DirectX 9.0b uyumlu ses kartı
:: 4 GB disk alanı
:: 64 MB DirectX 9.0b uyumlu ekran kartı

İşiniz Zor

Far Cry bu yazı yayına hazırlanırken 18.306 kez indirilmişti ve bu sayı hızla artıyordu. Ücretsiz indirme sunucularında sıra olduğu için en az 45 dakika beklemek gerekiyordu. Anlayacağınız henüz indirmeyi başaramadık. Ancak kararlılıkla denemeye devam ediyoruz. Siz de aşağıdaki bağlantıyla ulaşacağınız siteden Far Cry'ı indirme girişiminde bulunarak bizim ve tüm dünyada oyunu edinmek için cebelleşenlerin işini zorlaştırabilirsiniz.

:: Far Cry (Ücretsiz, reklam destekli sürüm)

Bilgi İçin: FilePlanet
Yazar: Saner Apaydın
SDN - http://shiftdelete.net

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Evet, gamershell.com da indirebiliyoruz ancak Download Yöneticisi ile İndirmek İçin Üyelik İstiyor. Üye oldum ve Denedim yinede inmedi galiba Download Yöneticisini kullanmak için Ücretli Üyelik gerekiyor. Diğer Türlü Bilen varsa yazsın. Çünkü 2.7 Gb dosyayı Windows'un indirme yöneticisi ile indirmek akıl karı değil...

memoska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

DogukanDogu84

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bu şirketlere ne oldu böyle her şeyi bedava dağıtmaya başladılar.Kesin altında bir şey vardır.Ya adware ya virus....

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok iyi bir fikir gibi gözükür eğer tutarsa biraz daha ilgi görürse arkası gelir belki bir gün hepsi bedava olur :)

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Evet ya Marine'ler stimpack basmak yerine bir kutu pepsi falan içerlerse Starcraft da bedava olur. :):)

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Evet ya Marine'ler stimpack basmak yerine bir kutu pepsi falan içerlerse Starcraft da bedava olur. :):)
heheh inşallah olur fakat blizz wow ile dünyanın en çok kazanan oyun firması olmuşken reklam olayına en son ikna olucak firma olur kanımca ^^

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Evet yeni exp için de öyle pazarlama taktikleri izliyorlar ki... WotLK deli gibi satacak. Yine parayı kamyonlarla taşıyacaklar.

KAATGEMİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar dün akşam fileplanetten Rayman, Prince of persia, Farcry ı indirmeye başladım. Rayman ve PoP bitti yalnız setup içindeki .cab dosyası ikisinde de arızalı çıktı ve kurulum yapamıyor. Sanırım farcry da da benzer bir problem olacak. Bu konuda haberiniz olsun. Benzer bir problemle karşılaşan var mı?

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
memoska dedi ki:
Far Cry ve diger 3 reklam destekli bedava oyunlari internode.net den kayitsiz ve bekleme olmadan indirebilirsiniz.

Far Cry

http://games.internode.on.net/filelist.php?filedetails=11195

Prince of Persia: Sands of Time

http://games.internode.on.net/filelist.php?filedetails=11160

Rayman Raving Rabbids

http://games.internode.on.net/filelist.php?filedetails=11193

Tom Clancy's Ghost Recon

http://games.internode.on.net/filelist.php?filedetails=11162

İnternet Download Manager (IDM) İle sorunsuz İndirilebiliyor bu]Edit:[/color] Bu siteden sadece tek linkle indirebiliyoruz. yani bağlantınız koparsa kaldığı yerden ne yazıkki devam etmiyor. bu yüzden ne bilgisayarı kapatın nede modemi resetleyin... !!!

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
FilePlanet'in kendi indirme yöneticisi kaldığı yerden devam edebiliyor. Ama derviş sabrı lazım, çok yavaş.

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
altius dedi ki:
bu şirketlere ne oldu böyle her şeyi bedava dağıtmaya başladılar.Kesin altında bir şey vardır.Ya [size=12pt]adware[/size] ya virus....

Yıllar içinde saygınlık kazanmış ve bu işten kamyon kamyon para kazanmış adamlar dosyalarına virüs koyup millete dağıtmazlar.
Yalnız adware olduğunu kendileri söylemişler zaten sen "adware" çıkabilir diyorsun :} Reklam destekli ücretsiz sürüm diyorlar zaten, adware = reklam yazılımı

Reaksiyon puanı
23
Oyun firmaların amacı reklam olmaya başladı.Yakında sistemnizin başlangıcında EA Games Xp yazarsa şaşırmayın. :*

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
PcMaSTeR, adamların sunucuları canavar gibi, ücretsiz olarak verdikleri oyun da muhteşem (Far Cry 2 çıkınca daha çok satsın diye :p ), o yüzden "ucuz etin yahnisi" dersek biraz ayıp etmiş oluruz. Ona daha çok, "ucuz sövüşün sonucu" desek daha doğru olur. Ücretsiz olduğunu duyan gelmiş. Binlerce kişi bu boyuttaki dosyayı birden indirmeye başlarsa işte böyle olur ;)

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Aslında Suç Yine bizim 1024 ile nerden neyi indirmeye çalışıyoruz. Herifler Yüzlerce Mbit ile Asılıyor buna da Şükür demek galiba :) Telekomun Oyunu bu Gibi durumlarda Ortaya Çıkıyor. Yurt Dışı bağlantımız Dial-up Seviyesinde...

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
3 saattir İnen Dosya IDM'nin belirsiz bi sebepten Tıkanması Yüzünden %6 Şeklinde Kendisini durdurmuş durumda.

Tavsiyem fileplanet'in İndirme yöneticisi ile İndirmeniz. En azından Garanti olacak bu Şekilde. Sıra İşine gelirsek zaten milletce Alışmışız Sıraya Bekleriz... :)

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
19 saatten beri %60 civarı indi. Oyunu gidip alsam daha çabuk oynardım valla. :D

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Geç olsun da Güç olmasın. Eğer biraz Önceki olay % 80-90 larda olsaydı galiba kafayı yerdim... Şu Ağ olayını nasıl halledebiliriz legal yollardan ? Key yada Crack ile değil. Şöyle hamaci tarzı falan

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
gamershellden indireyim dedim oda ne tüm sunucular %100 o_O o_O o_O o_O vazgeçtim valla.torrent indirin daha çabuk iner :D sanarsınki Tüm Türkiye Farcry indiriyo tüm siteler yavaşladı o_O

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
m1903 dedi ki:
gamershellden indireyim dedim oda ne tüm sunucular %100 o_O o_O o_O o_O

Buraya Tıkla Siteye Gir Sol taraf Mavili Kısımdan Download Manager Yazan yeri tıkla.Programı indir ve kur. Sitenin Kendi İndirme yönetcisi. sonrada FarCry'ın olduğu Linki Tıkla. Seni sıraya alıyor. 30-40 dk. arası değişiyor. Sıran gelince İndirmeye başlıyorsun. İndirme hızı zaman zaman Düşüyor ancak Yinede Diğer Sitelere göre İyi. En sağlıklı Çözümü bu.

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
yok biliyorum orayıda oda çok yavaş.torrentler bile yavaş.3-5seeder 750leecher var olur mu böyle iş :)

KAATGEMİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Farcry çok yavaş iniyordu.İptal edip internode den indirmeye başladım. Meğer o da bilgisayarınsürekli açık kalmasını istiyormuş. Vay anasını.. deyip bıraktım. Neyse mezuniyet sınavına gideyim inşallah mezun olup gelebilirsem o zaman yeniden başlarım.

Bu arada sınavı kolayca verme konusunda sizlerin de dualarını bekliyorum...

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
2 nolu patch i kurduktan sonra oyun çalışmadı o yüzden ne olduğunu bilmiyorum :D
7 nolu patch göreviniz için gerekli olan yeni materyaller veriyor
8 nolu patch tasarım hataları.
9 nolu patch oyundaki çeşitli hataları düzeltiyor.
10 nolu patch online hile yapma olayını engelliyor.

oyun süper, bence hiçbirini kurmaya gerenk yok

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Şu grafik ve hata olanları kursam olmazmı ? ben Demosunu kurduğumda Ekrandaki Objeler Mavi Şekilde gözüküyordu. Şimdi bu Orjinalinde de Aynısı ile karşılaşırmıyım?

Ekran Kartım;

Mobile Intel® 915GM Express chipset Max. 128 MB DDR RAM Paylaşımlı

Şuan Üzerindeki Ram 1.5GB

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
türkçe kaynak yok, yamalara yabancı sitelerden baktım, yorumların bazılarında teşekkür var bazılarında da kurduktan sonra değişen birşey olmadığını söyleyenler, karar senin :). ben oyunu 3kez bitirdim son oynadığımda bu patch leri ve hata vermeye başladı, bence risk.

objelerin mavi gözükme olayını bilmiyorum ama vga driver ını ve directx i sürekli güncellemekte fayda var.

Son mesajlar