Far Cry 3 Oyun Sonu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2,146
Evet demin oyunu yine bitirdim, yine arkadaşlarımı kurtardım Citra'yı seçmek bana çok saçma geliyor hiç de ikilemde kalmıyorum oyunun sonunda, daha farklı seçenekler sunmalıydı.

Evet skrillexin müziği ornıyan bi arkadaş söylemiştide unutmuştum bangarak dı adı sanırım :D Bu arada yeni bi oyuna başladım kadıköy sen bilirsin Sniper Ghost Warrior 2 nin türkçe yaması var mı varsa bana bi link atar mısın bide yamayı nereye yapıcamı anlatır mısın çok sevinirim

Ben bilmem, google bilir. :)

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haha :D o oyun çok berbat :/ tomb raidera başladım ama sanırım silicem çünkü o kadar bölüm geçtim kaydettiğim halde kaydolmamış nasıl yapmam gerekiyo kaydetmek için ?

AGM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tomb Raideri bitirdim assassıns's creede başlıyım dedim 2 yi indirdim ama bu çıkıyo. atamadım resmi ya neyse ıd şifre falan çıkıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gemiyi gösterdikten sonra oyuna devam ediosun yapmadığın küçük görevleri yapıosun gta gibi adada serbes dolaşıosun

Reaksiyon puanı
0
Oyunu Türkçe Altyazıyla bitirdim.Sonundaki konuşmasında "Onca adam öldürdüm.Geri dönemem" gibi birşey söylüyor ama giden gemiyi gösteriyor.Anlamadığım nokta adada kalıyor mu ? Gidiyor mu ?

Dipnot:Arkadaşları seçtim.
Kalıyo

---- Mesajlar birleştirildi ----

Meraba arkadaşlar benim bi sorunum yok ama far cry 3 de tek silahdan fazla silah alamıyorum diyerleri kitli gösteriyo 1 den fazla silah alabilmem için neler yapmalıyım iyi bilen tek tek yazabilir mi şimdiden teşekkürler....

Kalıyo

2. Slot için 2 keçi
3. İçin 2 geyik
4.için 1 veya 2 köpekbalıgı

Kalıyo

2. Slot için 2 keçi
3. İçin 2 geyik
4.için 1 veya 2 köpekbalıgı

Meraba arkadaşlar benim bi sorunum yok ama far cry 3 de tek silahdan fazla silah alamıyorum diyerleri kitli gösteriyo 1 den fazla silah alabilmem için neler yapmalıyım iyi bilen tek tek yazabilir mi şimdiden teşekkürler....

Kardeşim bende az önce bitirdim oyunu.Bi ara 1 den fazla silah alamadım ve bi görevi yapamadım bu yüzden.Nerdeyse oyunu silicektim sonra acıdım o kadar emeğe.tekrar başlarım dedim ama düşündüm o kadar çok görev varki zar zor geçtiklerim falan.sonra hırs yaptım ve görevi yaptım.şimdide oyunu bitirdim ve sildim.o kadar aham şaham bi sonu yok.Ama far cry 4 müthiş gelicek gibi.Aslında tekrar oynamanı tavsiye ederim.
Bende save girtmişti ama oyunu 5. Kez bitirdim oyunun içini dışını biliyom

Son düzenleme: