Facebook daki 1 Türk Düşmanı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onerism

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bütün Basına + facebooka şikayet edilmiştir.Umarım En Kısa zamanda cezasını bulur.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Bu dandik berbat rezil siteye bile üye oldum sırf şikayet için...Nasıl şikayet ediyoruz ?

ÇAKIRXOOX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Milliyet yayın yönetmenine ilettim durumu umarım işe yarar bir sonuç alırız.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Üşenmedim tek tek şikayet ettim.

globy7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben toptan profili şikayet ettim tüm profilini inceleyin die açıklamaya yazdım resimlerinden ayrı daha yazılarda vardır bunda kesin

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Ben de dün profilini şikayet etmiştim bugün de resimleri.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Boşuna şikayet etmişsiniz.

Önce kendini Türk (!) sananlar, kendilerini bilmelilerdi.

O kişinin yaptığı bir ayıp, altındaki yorumlara ne demeli?

Bu mu Türklük?!

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Tek Tek Şikayet Ettim Temennim Odurki Gerekeni Yapılır

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
"Photo" şikayetlerini kabul etmiyor; kişinin kendi sorumluluğuymuş kişisel hayatıymış falan filan...

Tek Başına

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Boşuna şikayet etmişsiniz.

Önce kendini Türk (!) sananlar, kendilerini bilmelilerdi.

O kişinin yaptığı bir ayıp, altındaki yorumlara ne demeli?

Bu mu Türklük?!

İnsanların elinden başka bir şey yapmak gelmiyorsa, kafayı yememem için böyle şeyler yapmaları çok normal.

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
edin edin sayenizde isi bilmeyen hukukcular siteleri ulke bazinda yasakliyorlar. siteleri yasaklayarak,hakaret eden kisilerin beyninden dusuncelerini sildirmiyorsunuz.Turk insani sizler sayesinde dunyada bir haber yasiyor. asiri milliyetcilik ve asiri duygusallik yuzunden cikletten baska bir sey uretmez toplum olmusuz.
Unutmayin Turkiye nin veya Ataturk un Turkiye topraklari disinda hic bir onemi yok.Yurt disina cikmadan bunu bilemezsiniz.
Yanlis anlamayin,vatan millet icin kanimin son damlasina kadar savasirim. Fakat tutumunuz cok yanlis,sizler gecmisiyle ovunmekten baska hic bir icraat yapmiyor,gelecege yeni nesillere milliyetcilikten baska bir duygu asilamiyorsunuz..birakin hakaret eden ettigi ile kalsin.kotu soz sahibinindir.

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Allah balsını versin bu resimleri koyanların
şikayet ettim

Tek Başına

Asistan
Reaksiyon puanı
0
edin edin sayenizde isi bilmeyen hukukcular siteleri ulke bazinda yasakliyorlar. siteleri yasaklayarak,hakaret eden kisilerin beyninden dusuncelerini sildirmiyorsunuz.Turk insani sizler sayesinde dunyada bir haber yasiyor. asiri milliyetcilik ve asiri duygusallik yuzunden cikletten baska bir sey uretmez toplum olmusuz.
Unutmayin Turkiye nin veya Ataturk un Turkiye topraklari disinda hic bir onemi yok.Yurt disina cikmadan bunu bilemezsiniz.
Yanlis anlamayin,vatan millet icin kanimin son damlasina kadar savasirim. Fakat tutumunuz cok yanlis,sizler gecmisiyle ovunmekten baska hic bir icraat yapmiyor,gelecege yeni nesillere milliyetcilikten baska bir duygu asilamiyorsunuz..birakin hakaret eden ettigi ile kalsin.kotu soz sahibinindir.

Annene babana laf etseler kötü söz sahibine aittir diyip gider misin? Gitmezsin değil mi? Atatürk bizim için anneden babadan daha önemlidir.

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Şikayet edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...