F.Bahçe'yi Ronaldo'ya anlattı

Bu konuyu okuyanlar

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Raul Meireles, milli takım kampında başta Ronaldo olmak üzere arkadaşlarına yeni takımını anlattı.

774454_detay.jpg

Portekiz Milli Takımı’nın kampı sürerken gündeme en çok Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo ile
Fenerbahçe’nin yeni transferi Raul Meireles geliyor. 2014 Dünya Kupası elemelerindeki ilk maçında
Lüksemburg ile deplasmanda karşılaşacak olan Portekiz, kamp çalışmalarını Lizbon’a 1 saat uzaklıktaki Obidos’ta sürdürüyor.Kamptan ayrılan Cristian Ronaldo ve Fenerbahçe’nin yeni transferi Meireles ile Bruno Alves ve Joao Pereira plaja indi.

‘EN ÇOK RAUL KONUŞTU’
Gözlerden uzak güneşlenip denizin keyfini çıkaran futbolcular arasında en çok konuşan ise Fenerbahçe’nin yeni transferi Raul Meireles oldu. Portekizli gazeteciler ise bu hararetli konuşmanın ne olduğuna dair sorular sorduklarında Cristiano Ronaldo’nun cevabı, “En çok Raul konuştu o söylesin” şeklinde oldu.Raul Meireles ise gazetecilerin bu sorularına, “Yeni hayatımı ve Fenerbahçe’yi anlattım” diye cevap verdi...

Kaynak

Şehzade~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Ronaldo da işin içinden iyi sıyrılmaya çalışmış:D

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Bundan doğal ne olabilir adam yeni bir ülkeye yeni bir takıma gelmiş takım arkadaşlarıya bunun hakkında sohbet ediyor.Fenerlilerin bazısı heveslenir şimdi ooooo Raul Ronaldo ya anlatmış Fener i 1 2 yıla oda gelir diye:D

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
evet fenerliler şimdiden hazırlıklara başlamışlardır bile:laugh:

cincoz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok artık ne alakası var isterse messiye anlatsın arkadaşlar sonuçta siz başka bir ile gittiğinizde oraya arkadaşlarınız gelirse hayatınızdan bahsetmez misiniz bu olay da o kapıya çıkıyo hiç boşuna çamur atmayın

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Cristiano Ronaldo’nun cevabı, “En çok Raul konuştu o söylesin”

Türkçesi: Allah rızası için birisi şu Raul'u sustursun kafamızı öptü...

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ronalda gelir zaten mutsuzmuş madridde, Kuyt'ta Van persie'ye anlattı oda gelir, defansa ve orta sahaya bir iki böyle yaşı geçmiş çevresi sağlam 2 adam daha alsanız onlarda sağda solda anlatsa tamam işte yıldızlar karması olur fener.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
10 gün olmuş fenere geleli ne anlattı acaba ?

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
fotomaç & amk = CR7 fenerbahçeye doğru :D

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Transfer sezonu kapandı ya. Yalan dolan haberler saçma sapan haberlere dönmeye başladı. Hey Allah' ım...

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
O kadar parayı bana verselerdi ben daha fazla anlatırdım :)