F. Bahçe ve Sivas Küme Düştü (Millet Vekilinin İddiası)

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan şike operasyonuyla ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

fft1mm1483633.jpg

MHP'li Türkkan, [MENTION=52923]lutfu[/MENTION] Turkkan Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Üzülerek ifade ediyorum ama FB,Trabzon ve Mersin İ.Yurdu'na Bank Asya Ligi'nde başarılar dileyen ilk sporsever olmak istedim." diyerek bu takımların küme düştüğünü iddia etti.

Ardından yaptığı düzeltmede "Özür..!! Sıvasspor yerine Trabzon yazmışım.." diyerek
Trabzonspor'un değil, Sivasspor'un küme düşürüldüğü iddiasında bulundu.

3090 takipçisi bulunan Türkkan'ın bu açıklamaları Twitter'da büyük yankı buldu.

Hakkında gizlilik kararı bulunan soruşturma için milletvekilinin yaptığı yorumlar kafalarda soru işareti bıraktı.

"YAZILANLAR GAYET AÇIK"

Twitter hesabını ve yazdığı iddiaları doğrulatmak adına kendisine telefonla ulaşmaya çalıştığımız Lütfü Türkkan, MHP'li yetkiller aracılığıyla ilettiği mesajında; "Twitter hesabı bana aittir, yazdıklarım gayet açık, konuyla ilgili gerekli açıklamalar oldukça yine Twitter'da iletmeye devam edeceğim" dedi.

DHA

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Buna inanacakmışız, tövbe ya.Soruşturmayı kendi yönetiyor herhalde, açıklamak ona kalmış sanki. :sleep: Mahkeme kararından başka kimsenin lafına inanma(yın)m.

Milletin başka bir şey olsa kafası bu kadar çalışmaz, sınırlarını zorluyorlar bazı şeyler için. :wink:

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
He yani demek yapılmak istenen çoktan belliydi. Bu takımlar küme düşürülmüştü bile. Bu mahkemeler, deliller, operasyonlar herşey düzmece öylemi diyorsun sayın milletvekili.. Asıl işinizle ilgilenip partinizi düşmekten kurtarsanız keşke sayın! milletvekili...

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Yazmasına gerek yok zaten daha öncede dedim erteleme ve düşme lafını ağzına alamayan federasyon 4-5 takım düşebilir diyor, ligi kupa maçını erteliyor sonra fenerbahçe oyuncu satıyor vs. bütün bunlar ne zaman oluyor deliller federasyona verildikten bikaç gün sonra yani delillerin daha çok az bir bölümü incelenebildiği halde oluyor, olaylar açık demekki deliller de çok ciddi bunu görmek için milletvekili olmaya da gerek yok... Hala t-shirt basın heykel dikin diğer takımlara suç atıp komplo teorisi yazın... Bakıyorum hala mahkeme lafları geçiyor UEFA, lig mahkemeyi 3-5 ay beklermi? Delilleri vermek zorunda olmadığı halde acele olan lig ve uefa işleri olduğu için delilleri verdi emniyet hepsi federasyonda mahkeme lige düşmeye karışamaz, mahkeme içerdeki tutuklularla ilgilenir yetkisi o, İkisi farklı olaylar.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Dünün haberi bu bende resmi açıklama sandım

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
Bugünün haberi

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
geyik muhabbeti resmen harf karışmış sanki yoruma bak yahu :D
sivas yerine trabzon yazmış :D :D

Whisper1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Konu başlığı niye değişti mersinlilerin yoğun baskısı altında mı kaldınız haha :D

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
ya kalbime indi.haberi kaçırdım sandım :)

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SDN : Türkiye'nin en büyük spor forumu !!! Fenerbahçe'm sağolsun size de katkısı bulunuyor.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
SDN : Türkiye'nin en büyük spor forumu !!! Fenerbahçe'm sağolsun size de katkısı bulunuyor.
bundan 3-4 ay önce bütün haberler gs ile ilgiliydi.küme düşecekmi,neden kötü vs..
ondan 3-4 ay önce bjk transferleriyle ilgiliydi...
ondan önce bursa şampiyonluğu vardı...

yani fenerle alakası yok.gündem neyse o :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar şike yapan takımlar kesin olarak şike yaptıkları delilleriyle ortaya konunca mahkemeden çıkacak olan karar belli çünkü ortada bi kural var şike yapan takım veya takımlar küme düşürülür...

Ben bi Fenerbahçeli olarak kim ne yaptıysa cezasını çeksin arkadaş diyorum...

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Pesi konuyu görmemiştir abartmaya gerek yok. Geldiğinde gerekeni yapar.

iki gün önce bir konu açtım.. mod bu konunun olduğunu söyledi ve bana uyarı cezası verdi boş yere..Fakat benim açtığım konunun içeriğinin birazı vardı önceki açılmış konuda.. Fakat tamamen aynı değildi..Biz yapınca uyarı sizler yapınca görmemiştir..

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bundan 3-4 ay önce bütün haberler gs ile ilgiliydi.küme düşecekmi,neden kötü vs..
ondan 3-4 ay önce bjk transferleriyle ilgiliydi...
ondan önce bursa şampiyonluğu vardı...

yani fenerle alakası yok.gündem neyse o :)

Söylediklerine bi nevze katılabilirim,ancak her takımın aynı derecede gündemde olduğuna inanıyor musun ? İnanıyorum diyorsan tek kelime etmiyorum.

preferst

Müdavim
Reaksiyon puanı
30
Böyle gündem 100 yılda bir gelir bırak da o kadar olsun. Bu fenerbahçenin büyüklüğünden ziyade olayın büyüklüğüyle ilgili. Aynı olay hani olmaz ya galatasarayında başına gelse aynı etkiyi oluştururdu.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Galatasarayın başına gelse internet yıkılmıştı, basında dışarda ortalığı yıkmıştı, Aziz yıldırım ve fenerbahçe yönetimi de federasyonu yıkmıştı niye düşürmüyorsunuz diye....Bırakın ajitasyonu kime neyi anlatıyorsunuz?

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
eee bi konu açtım zamanında neler duyduk neler. gs alt sıralardayken unutmadık "gsliler gazeteyi neden ters okur" fala filan...yani şimdi fb ye üzülecem öylemi? tek cümle edimmi? dört gözle bekliyorum düşmesini...kutlama amaçlı facebook profil resmim bile hazır.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Ben olsam ben de öyle derim, yeni stadım da ilk yenen takım sonuçta. :wink:

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben olsam ben de öyle derim, yeni stadım da ilk yenen takım sonuçta. :wink:
bi fb-gs tartışması çıktımı, nedense elinde başka bir kozun yok ya hani, hemen gs yi yeniyoruz. ee hak vermek lazım sanada, küçük takımlar ne ile sevinirler bilirsin, ayrıca müzende iki tane avrupa kupası yokki onuda anlatasın yada 22 yıl önce oynanmış yarı finalin. anlatırsan bişeyler bir çek takımının 7-0 lık galibiyetini anlatırsın..

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
şike haberinden maç sonuçlarına laf atmaya gelmeyin arkadaşlar sıkılmadınızmı liseli muabbetlerinden... gerek yok bunlara şike yapan varsa düşecek bunların hiçbiri kalmayacak.

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
şike haberinden maç sonuçlarına laf atmaya gelmeyin arkadaşlar sıkılmadınızmı liseli muabbetlerinden... gerek yok bunlara şike yapan varsa düşecek bunların hiçbiri kalmayacak.

Birde bazı fenerliler var,şike yapsakta düşmek istemiyoruz falan diyor,biz yaparız diyor.Fenerbahçeden nefret etmemi sağladı bu insanlar resmen.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
federasyon çok esnek çok yumuşak ya düşüreceksin olacak bitecek deliller olmasa polis niye tutuklasın sende gerekeni yapıp düşüreceksin ağırlığını koyacaksın.