F. Bahçe bombayı patlatıyor

Bu konuyu okuyanlar

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fransız Le Parisien gazetesi Fenerbahçe'nin Niang'ı satıp yerine Lille'in forvet oyuncusu geçen sezonun gol kralı Moussa Sow'u alacağını yazdı.

Haberde, Fenerbahçe'nin Niang'ın yerine 15 milyon euro bonservis bedeliyle Lille'in 25 yaşındaki forveti geçen sezon gol kralı olan Moussa Sow'u alacağı belirtildi.

Gazete ayrıca, Fenerbahçe'nin geçen sezon Marsilya'dan transfer ettiği Niang'a Katar kulüpleri Al Sadd ve Al Ain'in talip olduğu ve bu kulüplerin Fenerbahçe'ye büyük bir bonservis bedeli Niang'a ise aylık yaklaşık 300 bin euro teklif ettiğini belirtti.

Senegal asıllı Fransız oyuncu Fransa Ligue 1'de geçen sezon 36 maçta 25 gol atarak gol kralı olmuş ve Avrupa'nın büyük kulüplerinin transfer listesine girmişti. Sow ayrıca Fransız doğumlu olmasına ve 21 yaş altı kategorisinde Fransız Milli Takımı forması giymiş olmasına rağmen, daha sonra Senegal Milli Takımını seçmiş ve burada da 10 maçta 3 gol kaydetmişti.

http://fanatik.ekolay.net/F-Bahce-bombayi-patlatiyor_3_Detail_391_234141.htm

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Pekte bir bomba olacağını sanmıyorum ama neyse :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
umarım doğru çıkar.
yalnız bu soruşturmaların akibeti belli olmadan böyle bir operasyonun yapılması pek mantıklı durmuyor gibi geldi bana.
şayet küme düşürme olayı gerçekleşirse fransa gol kralı olmuş bir oyuncunun türkiye ikinci liginde oynamayı kabul edebileceğini pek zannetmiyorum.

prisoner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bugün Aykut hoca ile Niang görüşmüşler şimdilik bir sorun kalmamış ama tabi belli olmaz durumlar hala net değil.

Niang Kalsa bile Emenike yerine Sow alınmasından yanayım biraz fazla para ama Sow iyidir. Geçen sezon yaptıkları ortada. Her şey kararlara göre belli olacak artık beklemedeyiz...

sdmh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Fenerbahçe bu sene bombayı patlattı. Lig ağzımızdan burnumuzdan geldi. Bu saatten sonra kimi getirirse getirsinler

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
fener için bu saatten sonra bomba sayılacak tek haber, "af çıktı" olur :D

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşım geçen sezonun gol kralı olmuş oyuncuyu alıyor, tabi ki bomba

1907

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Güiza örneğini vermek istemiyorum ama :D :D

Plaka1907

Asistan
Reaksiyon puanı
1
guiza örneği vermek istemiyorum diyorsun ama guiza beşiktaşa, galatasaraya gol atmış adam daha ne olsun :D

Genero

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bence güizaya dönmez arkadaşlar çünkü fransız liginde gerçekten iyi oyuncular var bakınız niang orda gol kralı oldu aldık elimizde filan patlamadı. bence sow da niangın boşluğunu dolduracak biri

Reaksiyon puanı
4
niang bu kadar para verıyorsalar satsınlar.4-5 yıl sonra elde kalır.23-24 yasında adamlar almaları lazım.bu yılın en buyuk transferı guiza,ugur boral ve selçuku bide cristianı gondermek olur.