Eyvah 29 hatası lütfen yardım

Bu konuyu okuyanlar

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
arkadaşlar elimde iphone gs 32gb var sorunu yazılımsal olduğu için fiyatı uygundu ve aldım itunesten 5.0.1 frimware yüklemeye başlıyorum fakat yükleme bitmeye yakın 29 hatası veriyor başka frim vareleri denedimonlardada 1934 hatası veriyor yani kısaca sorunum 29 hatası ne yapmama gerekir lütfen yardım

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
hatırladığım kadarı ile RecBoot diye bir program vardı. telefonu onunla recovery modden kurtarıyordun. denemelisin.

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
denedim hocamoda fayda etmedi

Microwave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denedim hocamoda fayda etmedi

ata Kodu: 1, 2, 3, 6 ya da 99′dan Küçük Bir Sayı;

Bu hata mesajı telefonunuzun Restore Mode’a alınamadığı anlamına geliyor.Bu durumda telefonu kendiniz DFU Mode’a alın. Kimi zamanlarda 6 numaralı hata telefonunuzu kırdığınız zaman ayarladığınız Partition büyüklüğünden de kaynaklanıyor olabilir. Bu 6 numaralı hatayı, UPGRADE işlemi sırasında alıyorsanız, telefonunuza önceden kurduğunuz Firmware’in Partition büyüklüğünden kaynaklı bir problem olabilir. Bu durumda eski Firmware’i farklı bir Partition büyüklüğü ile yeniden telefonunuza kurup sonra UPGRADE işlemini deneyebilirsiniz. Bide Şöyle Bir Hata Alabilirsiniz;

"iTunes was unable to load dataclass information from sync services"

Bu hata, cihazınız ile ilgili değildir. iTunes ile ilgilidir. iTunes’ı tamamen kaldırıp baştan kurmak sorununuza çözüm olacaktır. Apple sitesinde de yönerge var bu konuyla ilgili olarak tercüme olayı var. Bunu tamamen kaldırıp kurdugumuzda sorun hallolucak gibi. Çünki ordada en sonuna baktımda iTunesin en güncel sürümünü yükleyin simdi diyor. Bu arada DFU Mode'a almaktan baya bahsettik. Dev Team'in Jailbreakte gösterdigi gibi yeniden yazalımda, yeni arkadasların kafası karısmasın.

DFU Mode ' a Almak;

Öncelikli olarak kullanıcagımız tuslar Home (Dokunmatik ekranın altında bulunan Yuvarlak tuş) ve Power Tusu (üst tarafta bulunan Acma/Kapama tusu). - Home tusuna 5sn, - Home tusundan elinizi kaldırmadan Power tusuyla birlikte 10 snbasmaya devam edin, - Yine eliniz Home tusundan kaldırmadan Power tusunu bırakıp, basmaya 30 sn boyunca devam edin.