Exper EasyPad'e ait ilk detaylar - Canli Yayin

Bu konuyu okuyanlar

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
ürün honeycomb destekliyecek mi en önemlisi bu sanırım

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Testler devam ediyormus. O nedenle Android 3.0 ile uyum konusu henuz net degil. Ama Eco yuklenebilir bence dedi.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Android 2.2. Froyo gerçekten çok iyi bende sevdim Android'i valla. :D

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
bu ürün 600 liraya çok iyi bir rakam. ama bekleyip ikinci nesili mi alsam diye de geçirmiyor değilim içimden. :D şimdi ben bunda word dökümanları mı editleyebilecek, sdnye girebilecek film izleyebilecek miyim. tıpkı akıllı telefon gibi. eğer şarjı iki saatte bitiyorsa gözükmesin gözüme.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
android telefonlarda iyi hoşda. tablete girince cokda iyi olmuyor . bu tıpki 42 inc 1080p led tv de vcd seyretmek gibi.
madem tablet kullanacaz tabletin hakını veren sistem kurmalıyız . cep telefonlarında android gercekden güzel hem kullanım rahatlıgı hem kişiselletirilebilir olması iyi .
tablet te cokda hoş durmuyor android 3.0 bekliyelim belki hakeder ozaman

zapata

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sonunda detaylar ortaya çıkmış. özellikleri ve fiyatı baya avantajlı geliyor bana ilk fırsatta gidip inceleyip almayı düşünüyorum açıkcası. android olması da istediğim bir özellikti win'dense androidi tercih ederim. uygulama desteği işini yerel bir çözümle halletmeleri de güzel olmuş. binlerce içerik içinde kaybolmayız. Nvidia tegra II işlemcisi olması performans açısından etkili olacağa benziyor honeycomb işinide çözerlerse 10 numara tablet olur.

Ekrem Çukurca

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Fİyat performans açısından rakipsiz. Galaxy Tab'dan tek farkı Super Amoled ekran ve Hummingbird işlemci

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
konu güzel olmuş :) açıkçası toplantıdan canlı olarak aktarım çok hoşuma gitti :)
ayrıca ürün iyiye benziyor f/p olarak gerçekten çok iyi ama arkadaşların da dediği gibi Android 2.2 yerine tablet için olan 3.0 olsa daha bi' kaymaklı olurmuş :) Sim kart yuvası da olsaymış Galaxy Tabdaki gibi... :)

ddddddddddd

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
açıkçası toplantıdan canlı olarak aktarım çok hoşuma gitti
ben heyecanlandım :)güzel bir ürüne benziyor android lisi 600 tl fiyatıda uygun düşünüyorum şuan .

intibah

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Migrosta biraz inceleme fırsatı buldum. 3g yok ve görüntü, dokunmatiği pek iyi değildi. Pek kullanışlı gelmedi bana ama yerli bir firmanın bu işe girmesi sevindirici sonraki modellerde iş yapabilir? Ayrıca 599 tl ye de daha fazlasını beklemek insafsızlık olur diye düşünüyorum

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
ben heyecanlandım :)güzel bir ürüne benziyor android lisi 600 tl fiyatıda uygun düşünüyorum şuan .
iyice incelemeden alma ;)
2 ay sonra bi tane daha yaparlar bunda olmayan onda olur :D apışıp kalırsın elindeki sorunlarla :D
bence bi süre beklenmeli piyasaya ilk sürülen ürünler bitsin bakalım kullanıcı yorumları ne ? ;)

ddddddddddd

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Migrosta biraz inceleme fırsatı buldum. 3g yok ve görüntü kalitesi pek iyi değildi. Pek kullanışlı gelmedi bana ama yerli bir firmanın bu işe girmesi sevindirici sonraki modellerde iş yapabilir? Ayrıca 599 tl ye de daha fazlasını beklemek insafsızlık olur diye düşünüyorum
hocam bozmuşlardır onu görüntü kalitesi felan kalmamıştır :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ekran kalitesi galaxy tab gibi değil tabi. son sözü eco söyleyecek ama ben öyle gördüm.