Evlilik programında analı kızlı skandal

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
10,325
Evlilik programında analı kızlı skandal

evlilik-programinda-anali-kizli-skandal_2034.jpg

Flash TV'de yayınlanan evlilik programına tuhaf teklif damgasını vurdu.

Evlilik programlarında ilginç tartışmaların yaşanmasına artık alıştık. Ancak bu programlarda hala bizi şaşırtabilecek olaylar olmaya devam ediyor. Flash TV'de yayınlanan ve daha önce de yayın sırasında sunucuya küfür edilen evlilik programı yine bir skandala daha imza attı.

'BENİ BEĞENMEDİYSENİZ KIZIMI ALABİLİRSİNİZ'
Yayına bağlanan bir kadın eş arayan Beyti Bey'e talip olduğunu açıkladı. Fakat muhabbetin ilerleyen dakikalarında konuşma ilginç bir hal aldı. Telefonla yayına bağlanan kadın, eş arayan Beyti Bey'e "Beni beğenmezseniz bir de kızım var onu alabilirsiniz" dedi.

[video=youtube;R--fbU1sjnM]http://www.youtube.com/watch?v=R--fbU1sjnM[/video]

KaynaK

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Toplumun civisi cikmis arkadas , insanlarin acizligini ortaya koyan programlar bence... yapimci kadar izleyenler de suclu bence... :(

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Televizyonu toptan evden atın gitsin. Hiç ihtiyaç yok, vallaha bak. Veya evlenirken evinize tv almayın. Yeni aileniz için yapacağınız en hayırlı şeylerden biri olacaktır.

Adam tv icat edildiğinde ne kadar güzel söylemiş: İnsanlar her akşam böyle bir kutuya bakmak istemez. Fakat öngörüsü hiç tutmadı: Televizyon en geç altı ay içinde piyasadan silinecektir. Keşke öyle olsaydı.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Televizyonun son çırpınışları bunlar.
Yakında internet hepsini tarihe gömecek.

Genelde bu tarz yayın yapan TV ve gazetelere bakın internet üzerinde varlıkları bile yoktur.

Amaç birilerini baldırı çıplak gösterip dikkat çekmek, amaç ohaa mevzuya bak dedirtmek...

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Uzun yıllardır haber bültenleri ve bir-iki dizi dışında birşey izlemiyorum. Böyle ahlak dışı programlarada maruz kalmıyorum .

mezmerdek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesin adam zengindir yoksa ismini Adana kebabından alan birine bu teklifi yapmazdı :devil2:

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
İnanıyormusunuz bu olanlara. Burda çok değişk vakalarda cıkıyor ama haberlere çıkmıyor nedense bir düşünün ne kadar gerçek ?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
O değil de adam aziz Yıldırım à benziyor ahhahahah

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Bunları görünce uyduyu hedef alan roketler yapasım geliyor ...

Son mesajlar