“Evlendirme” rezaletleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

enayi insan çok oldukça bu programlar yayınlanmaya ve reytingleri tavan yapmaya devam eder ayrıca sektör hali aldı bu programlar programı izleyenler hariç programa katılan herkes para kazanıyor bu durumda insanlar ekmek parasından olmak istemiyor bizim enayi insanlarımız da izlemekten vazgeçmiyor yazık !!!

mazruf

Guru
Onursal Üye
Bu programlara kapağı atan niye evlensin ki? Yemesi, içmesi, giyinmesi... her şeyini kanal karşılıyor. Yalandan gözyaşları, tartışmalar, stüdyo terk etmeler... ve uyutulan, kandırılan halk.

Bu programlara kapağı atan niye evlensin ki? Yemesi, içmesi, giyinmesi... her şeyini kanal karşılıyor. Yalandan gözyaşları, tartışmalar, stüdyo terk etmeler... ve uyutulan, kandırılan halk.
çok haklısın hatta ben o sözde adayların bile ben kanalın kendi çalışanları diye düşünüyorum...

mazruf

Guru
Onursal Üye
Hanife denilen hanımefendi 3 yıla yakındır programdaymış. Gerisini siz düşünün. Esra Erol bunun niyetini anlamış, kovmuş, Zuhal Topal kapmış.

Az önce bir haberde gördüm artık işi iyice diziye bağlamışlar.

...mesajlaşmalarının, fotoğraflarının elinde olduğunu ve pazartesi günü yayına getireceğini söyledi...

Ya hepsi de ayrı ayrı birer maden bulmuşlar onlar üzerinden rating yapıp malı götürüyorlar. Seda Sayan'da bir roman kızı bulmuş, her programda roman havası eşliğinde dans ettirip, göbek çalkalattırıp güya program yapıyor işte öylesine. Evlilik programından çıkmış sirtaki kafesine dönmüş mübarekler. Sanırım zaten evlilik programı diye kimsenin ciddiye aldığı falan da yok, işsiz ve yoksullar kesiminin kafa dağıttığı, eylenip kendi sorunlarını unuttuğu bir eğlence işte.

stat counter