Evi Yanan Aile İçin Destek Talebi

Bu konuyu okuyanlar

azat_usta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Bir ailenin maddi desteğe ihtiyacı var aile her ne kadar istemesede. Köyün okulunda bulunan arkadaşlarım ulaştı bana durumu kısaca anlatayım.

İnşaatçılık yaparak evinin geçimini sağlayan bir aile ve bu ailenin 4 çocuğunun yaşamış olduğu evde yangın çıkıyor ve bu yangın sonucu aileye ait tüm eşyalar yanıyor yada kullanılamaz hale geliyor. Aileden kimseye birşey olmadan fark ediyorlar şukur. Ancak ailenin şuanda durumu yok yakın çevreden biraz maddi destek biraz eşya ( evin boyanması ve 1 adet bulaşık makinası, bir kaç halı sıfır olarak) temin edildi. Ancak yeterli değil. Bu nedenle benden siz değerli arkadaşlardanda destek talep etmemi rica ettiler. İletenler yıllardır dostum hatat ailem gibi insanlar. Evin durumuyla ilgili resimler;

ZX2BBz.jpg

oXnWWq.jpg

lqBGGp.jpg

V92nnR.jpg

nQY66a.jpg

16jWWb.jpg

Lldzzz.jpg

r5Ykkz.jpg

P1vWWb.jpg

Not: Ben yangının olduğu bölgede olmadığımdan orada ki öğretmen arkadaşımızın bilgilerini paylaşıyorum. Dileyen ve imkanı olan kendisiyle irtibata geçip, yapmakistediği desteği belirtebilir ve eğer ödeme yani nakit olarak gönderecekseniz açıklamaya lütfen Yanan ev ve çocuklar için destek diye yazarsanız. Okuyanda ve destek veren herkese teşekkürü bir borç bilirim.

Alıcı Bilgisi: Çocukların okul müdürü
İsim Soyisim: Bilal ÖZDEMİR
İBAN: Tr28 0001 2009 6850 0001 0270 94
Tel: +90 553 399 86 62

Bu arada unutmuşum arkadaş paylaştı. hesap bilgileridirek okul müdürüne ait. Meb sayfasının linki.

İdari Kadro - Çukurtepe Ortaokulu

Son mesajlar