Eve İnternet Bağlatacağız

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
61
Merhaba arkadaşlar abimin evine internet bağlatacağız şuan araştırıyorum üniversiteden arkadaş Türknet kullanıyorum diyordu akk yok diye kotasız 16mps kadar ücrettede fazla birşey olmayan bir internet arıyoruz he birde ev telefonu yok kampanya olan sunucu varmıdır

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
2 düzgün seçenek var akk olmayan TURKNET ve SUPERONLINE Fiber internet... bunda kota var... akk diyorlar ama hız ne dedilerse o 50mbps 50Mbps oluyor... kabloluda sabit wifi içinde komşulara ve donanıma göre değişir...

Reaksiyon puanı
61
Bende araştırdım ama gelin görünki sokakta boş port yokmuş yıl olmuş 2017 kadıköye üsküdara ümraniyeye arabayla 10 dakika metrobüse metroya yürüme 15 dakika mesafede iki tane kocaman avmnin dibinde olan yerde boş port yok dediler şimdi hangi sağlayıcıya başvurdak porttan dolayı kurulum olmaz oda 2-3 ay sürer arkadaşa demişlerdi o 4-5 ay beklemişti bu sorunla

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,372
Tartışmasız Turknet Daha iyi

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Merhaba arkadaşlar abimin evine internet bağlatacağız şuan araştırıyorum üniversiteden arkadaş Türknet kullanıyorum diyordu akk yok diye kotasız 16mps kadar ücrettede fazla birşey olmayan bir internet arıyoruz he birde ev telefonu yok kampanya olan sunucu varmıdır
Telefon yoksa Yalın ADSL Kullanacaksın.(Fiber altyapı yoksa).
Şuradaki kampanya, güzel.Şayet ben Superonline'yi 2 senedir kullanıyorum en fazla 4-5 kez problem yaşamışımdır.O da maximum 2 saat içinde çözülen ufak problemler.Müşteri hizmetleri biraz bekletiyorsa da hizmet kalitesi bence kötü değil.

Reaksiyon puanı
61
Telefon yoksa Yalın ADSL Kullanacaksın.(Fiber altyapı yoksa).
Şuradaki kampanya, güzel.Şayet ben Superonline'yi 2 senedir kullanıyorum en fazla 4-5 kez problem yaşamışımdır.O da maximum 2 saat içinde çözülen ufak problemler.Müşteri hizmetleri biraz bekletiyorsa da hizmet kalitesi bence kötü değil.
ende araştırdım ama gelin görünki sokakta boş port yokmuş yıl olmuş 2017 kadıköye üsküdara ümraniyeye arabayla 10 dakika metrobüse metroya yürüme 15 dakika mesafede iki tane kocaman avmnin dibinde olan yerde boş port yok dediler şimdi hangi sağlayıcıya başvurdak porttan dolayı kurulum olmaz oda 2-3 ay sürer arkadaşa demişlerdi o 4-5 ay beklemişti bu sorunla

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
ende araştırdım ama gelin görünki sokakta boş port yokmuş yıl olmuş 2017 kadıköye üsküdara ümraniyeye arabayla 10 dakika metrobüse metroya yürüme 15 dakika mesafede iki tane kocaman avmnin dibinde olan yerde boş port yok dediler şimdi hangi sağlayıcıya başvurdak porttan dolayı kurulum olmaz oda 2-3 ay sürer arkadaşa demişlerdi o 4-5 ay beklemişti bu sorunla
Aciliyetiniz varsa Kotasız, AKK Limitsiz bir internet kullanan komşu ile ortaklık düşünülebilir.(İnternet parası %50 %50)