Evcil hayvan katagorisi

Bu konuyu okuyanlar

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
merhaba arkadaşlar daha önce de bir arkadaşımız istekse bulunmuştu evcil hayvan kategorisi ne zaman açılacak acaba

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Arkadaşlar selam,

Evcil Hayvan Kategorisi oylaması buradan devam etmektedir. Aslında oylama sonuçlandı birazdaha sabırlı olup beklemenizi rica ederim. En kısa zamanda bilgi verilecektir.

@by efsane

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Benim anlamadığım nokta şu; olmasını istemeyenlerin amacı ne? Evcil hayvan kategorisi açılınca ne eksilecek?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Benim anlamadığım nokta şu; olmasını istemeyenlerin amacı ne? Evcil hayvan kategorisi açılınca ne eksilecek?
Eksilen birşey olmayacak üstat mesela bir konu da birinin merak ettiği birşey olsun sora bilirler çeşitli hayvanlar hakkında bilgi alabilirler. Kısacası madem bir canlıyı besliyoruz en azından daha çok bilinçli olmak en iyisi kafamıza takılan kısım olur

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Eksilen birşey olmayacak üstat mesela bir konu da birinin merak ettiği birşey olsun sora bilirler çeşitli hayvanlar hakkında bilgi alabilirler. Kısacası madem bir canlıyı besliyoruz en azından daha çok bilinçli olmak en iyisi kafamıza takılan kısım olur

Arkadaşımız " açılmasını istemiyorum " seçeneğine oy veren 5 kişinin, neden hayır oyu verdiğini sormaktadır. Doğru mu ? @cern99

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
onu bunu bırakı bir yavru kedi yanında durunca çok piskopatça miyavlayıp dizime girişti hem tırmalıyor hemde ısırıyor ne istiyor ki? kot pantalonu ısırması canını yakmıyor mu?
herhalde satışı olcak sandılar yok öyle bişey satış yok.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşımız " açılmasını istemiyorum " seçeneğine oy veren 5 kişinin, neden hayır oyu verdiğini sormaktadır. Doğru mu ? @cern99
Açılmasının ne gibi bir zararı varı onu merak ettim telefon konusu konuşmaktan rüyam da telefon görüyor olacam yakında :) ben satış yapılacak bir sistem istemiyorum ki hatta satış ilanı atmak isteyen olursa uyaralım