Ets 2 Origin

Bu konuyu okuyanlar

Sanctuary

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Selamn Aleyküm.Öncelikle Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Özür Dilerim.

EURO TRUCK SİMULATOR 2 Originde 5.09 € Eğer Oyunu Originden Alırsak Multiplayer Oynayabiliyormuyuz Yoksa Sadece SinglePlayer mi?

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34

EURO TRUCK SİMULATOR 2 Originde 5.09 € Eğer Oyunu Originden Alırsak Multiplayer Oynayabiliyormuyuz Yoksa Sadece SinglePlayer mi?

Ne oldu bundle stardan almadın mı ? Originde 16.99 Euro olarak görüyorum. Yanlışın olmasın ?

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316

eğer steam sürümünü alırsanız multiplayer oynayabilirsiniz. birde oyunu kendi sitesinden alırsanız daha sağlıklı olur. origin deki oyun 16 euro ve steam ile ilgili bişey yazmıyor.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
eğer steam sürümünü alırsanız multiplayer oynayabilirsiniz. birde oyunu kendi sitesinden alırsanız daha sağlıklı olur. origin deki oyun 16 euro ve steam ile ilgili bişey yazmıyor.

Originden alınan oyunlar steame eklenmiyor. Onu ayrıca belirtmekte fayda var. Ancak multiplayer oynamak için steam şart değil bildiğim kadarı ile. Origin üzerinden alınca da multiplayer oynanabilir.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Originden alınan oyunlar steame eklenmiyor. Onu ayrıca belirtmekte fayda var. Ancak multiplayer oynamak için steam şart değil bildiğim kadarı ile. Origin üzerinden alınca da multiplayer oynanabilir.

evet şimdi araştırdım. ben olayı yanlış anlamışım. oyunu steam üzerinden etkinleştirilmesi gerekiyor. steam sürümü olması gerekmiyor.

Sanctuary

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ne oldu bundle stardan almadın mı ? Originde 16.99 Euro olarak görüyorum. Yanlışın olmasın ?

Alamadım Paypal fln diyor.Farenin makrosu icin o islere girdim uğraştırdı yine uğraşmak istemedm :/.Originde 1 saat öncesine kadar fiyatı 5€.Şimdi baktım 16€ olmuş söylediğiniz gibi.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Çözümü zor videolarını izlemeye çalıştım anlamadım kapadım

Son mesajlar