Etherneti wifiye çevirmek için en basit yöntem nedir?

Bu konuyu okuyanlar

oktay1910

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bende tplink td-8817 marka kablolu modem var ben bu modeme kablosuz router alsam wifiye çevirebilirmiyim? Bu özellik varmı tplink td-8817 marka modemde?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir sorum var modemim var smartax mt880a bunu router takıp kablosuz olarakta kullanabilirmiyim

Baran.wt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu ürün kablolu interneti wireless'e çevirmeye değil de; Pc'den wireless sinyali almak için kullanılır.

Bu wifi alıcı, yanlış anlamışsın olayı sanırım. :)

hayır kablolu bağlantıyı kablosuz yapıyor altaki resme bakın

GvgNwnoMiR5

veya bu linketine girtin aşağı inin http://www.hepsiburada.com/liste/te...ils.aspx?productId=bd500789&categoryId=103939

Reaksiyon puanı
2,146
hayır kablolu bağlantıyı kablosuz yapıyor altaki resme bakın

Wireless modemin varsa ve bilgisayarında wireless kartı yoksa yani sinyal alamıyorsan bu aleti kullanırsın.
Wireless modemin yoksa ama bilgisayarında wireless kartı varsa access point alırsın bu aleti değil.

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Wireless modemin varsa ve bilgisayarında wireless kartı yoksa yani sinyal alamıyorsan bu aleti kullanırsın.
Wireless modemin yoksa ama bilgisayarında wireless kartı varsa access point alırsın bu aleti değil.

Ayrıca router da alabilirsin. Ben avea jet modemi router ile kablosuz kullanıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam aleyküm . abi benim wireless özelliği olan bi cihazım var . kuzenlerim bu cihazı kabloluya çevirmişler .Sadece Ethernet kablosu takılıyken laptoptan girebiliyorum. ben modemimi nasıl tekrar kablosuz yapabilirim